Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 23 do 29.09.

Witajcie,

Przed nami  tydzień, w którym Księżyca będzie ubywać, więc pora na remanenty w naszym życiu. Ten tydzień wyjątkowo sprzyja definitywnemu odcinaniu niszczących relacji i spraw, które nie mają już dla nas znaczenia. Dobrym sposobem na ostateczne odcinanie jest uporządkowanie domu i oczyszczenie. Macie na to czas do 5.10. bo wtedy będzie Nów.

Życzę Wam bardzo dobrego tygodnia 🙂

PONIEDZIAŁEK – dziś przez cały dzień będzie pusty kurs Księżyca więc nie zaczynajcie nowych spraw. Najlepiej dokończyć wszystko czego nie zdążyliście w ubiegłym tygodniu, zadbać o zdrowie i urodę, może zrobicie badania, profilaktyka jest podstawą. Dziś najlepiej pilnować swoich spraw, nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje, po co sobie psuć dobry nastrój… Sekstyl Księżyca z Jowiszem od rana może przynieść różne niespodzianki i poprawę finansową. Dzisiejsza aura i wibracja dnia sprzyja relacjom osobistym. Po południu zajmijcie się swoimi bliskimi, będzie miło… a kto jest w stadium poszukiwań niech zadba o urodę, warto zainwestować w siebie.. WTOREK– zapowiada się bardzo pozytywnie. Aura sprzyja pracy intelektualnej, wszelkim naradom, spotkaniom, sprawom urzędowym, uda się nawet coś ważnego wynegocjować. Po południu warto poświęcić czas na poprawienie kondycji i wyglądu. Pamiętajmy że zbliża się okres przeziębień, warto się hartować… ŚRODA – dziś od rana aura dostarczy nam mocnej energii, więc warto to wykorzystać na sprawy, które sprawiały nam trudności albo nie mogliśmy się zmobilizować. Poza tym mamy dzień medytacji, podróżowania, zakupów i bardzo dobrych relacji. Okazujmy sobie nawzajem dobroć, życzliwość, zainteresowanie… to naprawdę niewiele a dla kogoś tuż obok może bardzo wiele znaczyć… CZWARTEK – dziś mamy pusty kurs Księżyca więc jeśli macie coś ważnego do załatwienia to proszę do godz. 13.22.potem już tylko dbanie o codzienne obowiązki i o siebie. Dzisiejszy dzień sprzyja spokojnej pracy, pozyskiwaniu różnych informacji i porządkowaniu. PIĄTEK z wibracją 6 przyniesie energię na miłe relacje i współpracę. Dziś można wynegocjować dobre warunki, dlatego warto zawalczyć o siebie, wykorzystać czas. Może staracie się o nową pracę lub awans? Poza tym można dziś spokojnie i bezpiecznie podróżować, rozwiązywać problemy, porządkować. Po pracy bądźcie dobrzy dla swoich bliskich, okażcie jak potraficie kochać… dziś aura dnia funduje nam niezapomniane doznania erotyczne… SOBOTA –dziś słodkie lenistwo kochani… weekend w końcu… skupcie się na swoich potrzebach i relacjach z bliskimi ukochanymi. Możecie mieć prorocze sny. Aura sprzyja podróżom, zabiegom kosmetycznym i magii ( rytuały na miłość i powodzenie). Seks będzie namiętny i wyjątkowy… NIEDZIELA –tak jak sobota, będzie pełna dobrej energii, aktywności, miłości, seksu i radości 🙂  Dziewczyny wykorzystajcie dobrą energię na zabiegi upiększające typu maseczki, inwestycja w siebie zawsze się opłaca 🙂 Wychodźcie do kina, teatru, ładujcie się energetycznie, aby jak najdłużej zachować zdrowie i dobry nastrój.

Dni pustego kursu Księżyca, w których nie można niczego nowego zaczynać ani podejmować ważnych decyzji. Najlepiej zadbać o bliskich, zdrowie i urodę.

23.09.od godz.9.14. do 9.35.następnego dnia

26.09. od godz. 13.22.do godz. 21.26.

29 09.od godz.9.31 do 9.58.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™