Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 23 do 29.04.

Witam serdecznie 🙂

Nadchodzący tydzień będzie dla nas wysoce energetyczny. Rosnący Księżyc sprawi, że mimo wielu obowiązków uporamy się ze wszystkim doskonale, ponieważ będziemy tryskać energią i entuzjazmem. Warto teraz zainicjować nowe plany, podejmować istotne decyzje, zawalczyć np. o  awans czy podwyżkę. Dla zainteresowanych najbliższa pełnia będzie 6.05.o godz. 5.36.

W poniedziałek udadzą się spotkania, zebrania negocjacje i podróże. Możecie wpaść na pomysł w jaki sposób pokonać konkurencję. Po południu warto zadbać o kondycję  a wieczorem spotkać się z ukochaną osobą. Osoby szukające miłości powinny nosić różowe kwarce. Dla osób posiadających działki teraz jest dobry czas na sadzenie warzyw. Wtorkowa aura sprzyja podpisywaniu wszelkich umów, musicie tylko uważać aby w roztargnieniu czegoś nie przeoczyć. Dziś także możecie tworzyć plany rozwoju firmy. Wspaniały dzień na zdobywanie nowych umiejętności i do przyswajania wiedzy. Systematyczne ćwiczenia, dieta lub  porzucenie nałogów  od dziś mogą wyjątkowo zadziałać. W środę wsłuchajcie się w głos własnej intuicji, pomoże w znalezieniu właściwych argumentów i  wygracie w jakiejś sprawie. Dziś jest korzystny dzień do szukania pracy. Dla zakochanych i kochających udany dzień na spotkania dwojga serc. Można dziś przesadzać kwiaty doniczkowe. Czwartek będzie dniem bardzo dobrym dla rodziny i bliskich, nie będzie się Wam chciało ciężko pracować …Od południa poczujecie przypływ intuicji i wpadniecie na dobry pomysł ułatwiający życie. Warto wiedzieć że dzisiejszy dzień będzie pomyślny na podpisywanie umów i zakładanie konta w banku. Trzeba dziś   zacząć  nowe projekty i przyjmować nowych pracowników. Po pracy możecie świetnie odnaleźć się w medytacji. Uważajcie na to co zjadacie, dziś łatwiej przytyć. Piątek to dzień nadrabiania zaległości i wytężonej pracy, dacie radę bo dostaniecie zastrzyk energii. Po pracy pora na relaks na powietrzu lub  na tańcach albo miłe spotkania z ukochanymi J Uważajcie na to co zjadacie, tak jak wczoraj mamy dzień tycia. W sobotę unikajcie siedzenia w domu i konfliktów. Lepiej zajmijcie się tym co lubicie robić i cieszcie się po prostu życiem. Pracoholicy mogą szukać nowych rynków zbytu , wymyślać nowe usługi i produkty. Wszystkim dobrze zrobią miłe spotkania miłosne i towarzyskie. Wibracja niedzieli sprzyja miłości, sztuce , zabawie i podróżom. Będziecie we wspaniałym nastroju. Bądźcie wrażliwi na bliskich, ktoś może potrzebować waszej pomocy.

Udanego tygodnia i powodzenia w spełnianiu nowych pomysłów i rytuałów 🙂

Pusty kurs Księżyca w którym nie należy zaczynać niczego nowego, podpisywać umów, podejmować ważnych decyzji. Najlepiej poświęcić czas na zdrowie i wyciszenie. Te dni to: 22.04.od godz.19.11 do następnego dnia do godz.19.06.,25.04. od godz.22.32.do następnego dnia do godz.7.43.,28.04.od godz.9.07.do 18.12.

Pomyślne dni w kwietniu:  23,24,26,27,28,29,30.

W tych dniach nie podejmuj ważnych decyzji:  25.


Źródło- tygodnik ,,Gwiazdy Mówią”

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. NatalieAnne pisze:

    Senkju 🙂 I miłego tygodnia 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™