Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 23 do 29.01.

Witajcie,

Właśnie zaczynamy bardzo udany i spokojny tydzień. Wraz z wzrastającym Księżycem będzie nam przybywało energii, zregenerujemy siły i poświęcimy czas rozwojowi duchowemu. Nie zabraknie weny twórczej i dobrych pomysłów na biznes. Niektórym z Was uda się wyjechać na narty czy wycieczki aby odpocząć.

Dziś od 8.40.nów a 7.02. od godz.22.55. będzie pełnia Księżyca.

Poniedziałek w sennej i spokojnej aurze sprzyja bliskim i rodzinie. Będziecie się wspierać, pomagać i spotykać na randkach. Udadzą się wyjątkowo medytacje i sprawdzą  przeczucia. Możecie pozbywać się uciążliwych spraw i nawyków oraz zrobić rytuały na pomyślność finansową. Dzień pomyślny do tworzenia stron internetowych oraz pomysłów na usługi. Wtorkowa wibracja sprawi że bez trudu uporacie się z obowiązkami. Spotkania i wszystko czym się zajmiecie przyniosą wiele satysfakcji. Dla osób zajmujących się reklamą wyjątkowy dzień, będziecie mieć dobre pomysły. Środa sprzyja zawieraniu nowych znajomości, randkom, zajmowaniu się swoimi zainteresowaniami oraz zajęciom z jogi. Aura dnia sprzyja planowaniu kariery. Czwartek sprzyja pomyślności w pracy dzięki otwartości i umiejętności współpracy oraz przypływowi  energii i kreatywności. To będzie też dobry dzień na podpisywanie umów i zakładanie konta w banku- możesz  przy okazji zdobyć cenne informacje. Osoby zajmujące się sztuką mogą liczyć na przypływ natchnienia. Piątek z wibracją sześć  przyniesie dobrą aurę dla rodziny a Księżyc udane pomysły na życie. Dziś możecie zająć się rytuałami miłosnymi. W sobotę możecie być nadwrażliwi i kłótliwi lepiej więc zająć się swoimi zainteresowaniami, iść na spacer czy  łyżwy 🙂 albo poświęcić czas na zabiegi pielęgnacyjne. W sobotę udadzą się medytacje. Tak jak sobota niedziela będzie trochę trudna emocjonalnie. Dlatego posłuchajcie własnej intuicji, ona najlepiej podpowie co dla Was najlepsze, co zapewni relaks i dobry nastrój. Dziś możecie zapalić czerwoną świecę w intencji zdrowia i siły.

Pusty kurs Księżyca, w którym nie należy zaczynać nowych spraw, podpisywać umów, podejmować ważnych decyzji. Najlepiej skupić się na własnym zdrowiu, relaksie, regeneracji sił. 25.01 od godz.9.34 do 10.12; 27.01 od godz.5.54 do 19.29.

Najlepsze dni w styczniu na podpisywanie umów i wszelkie sprawy finansowe;   23, 27.

Niekorzystne dni na sprawy finansowe; 28, 29, 30.

Życzę Wam pomyślnego tygodnia 🙂

Wiadomości  pochodzą  z tygodnika „Gwiazdy Mówią”.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. NatalieAnne pisze:

    Senkju dobra kobieto :))
    Właśnie wróciłam z pierwszego w tej sesji egzaminu – jest cztery jest spokój – szczęście powróciło… normalnie fartem zdałam 😀

    • admin pisze:

      Pliss 🙂 a nie mówiłam że szczęście nawiedzi Cię za chwilę? Trochę se odpoczywało w moim kącie z roślinkami musiało naładować baterie:) Gratulacje dzielna i pilna kobieto:)

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™