Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 21-27.10.

Witajcie moi Kochani, życzę Wam bardzo dobrego tygodnia 🙂

Nadchodzący tydzień będzie w dużej części pod wpływem pustego kursu Księżyca, dlatego nie planujcie ważnych zdarzeń, zadbajcie o zdrowie i urodę. Bardzo wskazane będą w tym czasie badania profilaktyczne, oczyszczanie, pozbywanie się przeszłości oraz odchudzanie.

PONIEDZIAŁEK- będzie miłym, spokojnym dniem. Udadzą się miłe spotkania i randki. Aura sprzyja wszelkim zabiegom kosmetycznym i magii. WTOREK– dziś od rana do 18.15. pusty kurs Księżyca unikajcie większego wysiłku, zadbajcie o zdrowie, nie podejmujcie ważnych życiowych decyzji. Aura sprzyja zdobywaniu wiedzy, zawieraniu nowych znajomości, odchudzaniu, podróżom i szukaniu pracy. ŚRODA- dziś dzień kreatywności. Będziecie odważni i dzięki temu uda się załatwić wiele spraw. Aura przyniesie dobry nastrój, więc udadzą się ranki i miłe spotkania towarzyskie. CZWARTEK– będzie dniem rytuałów i medytacji. Poza tym bardzo dobrze udadzą się wszelkie zabiegi kosmetyczne. Ze względu na pusty kurs Księżyca nie nadwyrężajcie się, oszczędzajcie siły, nie podejmujcie ważnych decyzji życiowych. PIĄTEK- wspaniały dzień dobrych zmian,  komunikacji i współpracy. Wykorzystajcie tę dobrą aurę na załatwienie spraw urzędowych i wszelkich innych wymagających komunikacji. Bardzo dobry dzień na śluby. Będziecie zrelaksowani i mili, wspierajcie się nawzajem, dawajcie sobie dobrą energię. Dziś seks będzie wyjątkowy. SOBOTA– od rana będzie pusty kurs Księżyca więc aura dobra na weekend. Przyniesie spokój i dobry nastrój. Zapomnijcie o pracy, zajmijcie domem i rodziną, zadbajcie o zdrowie, zróbcie dla siebie cokolwiek. Seks dziś będzie wspaniały. NIEDZIELA– aura zapewni dużą dawkę energii, poczujecie się wspaniale wzmocnieni. Podzielcie się dobrą energią z innymi przekazujcie sobie dobroć i miłość.

Dni pustego kursu Księżyca

20-21.10. od godz.23.10 do 18.15.

23-24.10. od godz.2.36. do 5.37.

25-26.10. od godz.22.32 do 18.13.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™