Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 20 do 26.02.

Witajcie,

We wtorek będzie nów, dokładnie o godz.23.36.więc dopiero od środy życie nabierze tempa i będziecie bardziej aktywni. Pełnia 8.03. o godz.10.41.

Poniedziałek z wibracją dziewięć sprzyja refleksji i medytacji. Może się więc zdarzyć że znajdziecie rozwiązanie na uporczywe problemy i odkryjecie jakąś tajemnicę. W tym dniu najlepiej nie podejmować ryzykownych decyzji  finansowych, można zaufać  intuicji. W magii dobry dzień na porządkowanie kart. Wtorek jest bardzo szczęśliwym dniem więc korzystajcie z tej dobrej aury. Nów Księżyca jest dobrą porą na rytuały, wizualizacje i spotkania. Unikajcie tylko podpisywania umów  i dalszych  podróży samochodem bo możecie być rozkojarzeni. Jako że dziś nów, to sny i przeczucia mogą okazać się prorocze. Można dziś zapalić świece na zgodę. Środa z wibracją dwa sprzyja kontaktom i spotkaniom, będziecie towarzyscy, rozmowni, pełni zrozumienia dla cudzych błędów. Tego dnia warto zlecić reklamy. Czwartek z wibracją trzy będzie korzystny do inwestowania oszczędności i szukania  inwestorów. Ci, którzy szukają pracy mogą dziś ją znaleźć. Jeśli ktoś ma kłopoty to dziś uda się z nimi pożegnać. Aura dnia sprawi że będziecie pozytywnie nastawieni do życia i ludzi. Warto będzie  wizualizować zdrowie i szczęście. W piątek może być niespokojnie, postarajcie się więc nie wszczynać zbędnych dyskusji. Nagromadzone emocje lepiej wyrzucić w trakcie sportowych zajęć albo zrobić gruntowne sprzątanie. Udadzą się większe zakupy  i wyczyny sportowe. Dziś można zrobić rytuały ochronne. W sobotę Księżyc będzie w znaku Barana więc na brak energii nie będziecie  narzekać. Uważajcie aby się nie przeforsować. Od godz.20.00.Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus więc nabierzecie ochoty na spotkania towarzyskie i randki. Artystyczne dusze doznają przypływu weny twórczej. Niedziela będzie sprzyjała odpoczynkowi, zabawie i spotkaniom towarzyskim. Wibracja dnia sześć  wprowadzi harmonię i zrozumienie w kontaktach pomiędzy bliskimi.

Pusty kurs Księżyca, w którym nie należy podejmować jakichkolwiek ważnych decyzji ani działań. W tym czasie najlepiej odpocząć.

Te dni to;  21.02. od godz.17.18 do 18.32; 23.02.od godz.23.25.do 3.49 następnego dnia; 26.02.od godz.13.53.do 15.31.

Najlepsze dni  w lutym;   20, 24, 25, 26, 27, 28, 29.

Dni, w których należy unikać podejmowania ważnych decyzji ;    21, 22, 23.


Informacje do wpisu jak zwykle zaczerpnęłam z tygodnika  Gwiazdy Mówią.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™