Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 2 do 8.04.

Witajcie, już jestem i znów napiszę o Księżycowych zawirowaniach 🙂

Księżyc w pełni

Księżyc w pełni

Kwiecień nie będzie sprzyjał finansom, trzeba będzie zacisnąć pasa a każdy wydatek dokładnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień upłynie pod wpływem rosnącego Księżyca, pełnia w piątek 6.04.o godz.21.20. co oznacza nieco nerwową atmosferę. Tak więc musicie uzbroić się w cierpliwość i trzymać nerwy na wodzy w przedświątecznych przygotowaniach. Za to święta upłyną w spokojnym i radosnym nastroju.

Pełnia w czasie świątecznych przygotowań może być nieco kłopotliwa ale namawiam Was przy okazji do refleksji, do pochylenia się w tym czasie nad potrzebującymi. Wysłuchajcie i wspomóżcie, to naprawdę może być dla Was i dla nich ważne. Miłość, dobroć, empatia, dobry nastrój i wewnętrzna harmonia są  bezcenne, pomagają każdemu z nas odradzać się na nowo.

Poniedziałek i Księżyc w znaku lwa sprawi że będziecie w dobrym nastroju, wykorzystajcie ten czas na zajęcia, które są konieczne a ich nie lubicie. Osobom, które chcą wziąć sprawy w swoje ręce uda się wymyślić nowe usługi. Wibracja dnia dwa namawia do odwagi w sprawach sercowych i towarzyskich, można też palić świece na miłość. Osoby posiadające ogród mogą przycinać wierzby. We wtorek uważajcie bo będziecie narażeni na więcej obowiązków, inni będą chcieli swoje scedować na was. Dzień sprzyja wdrażaniu dobrych, nowych pomysłów. Możecie poświęcić czas na przedświąteczne porządki oraz na zabiegi pielęgnacyjne. Środa to dzień wymagający opanowania, dokładności i punktualności. Można będzie załatwiać sprawy w urzędach i opłacać rachunki, uda się pokonać konkurencję. Dziś możecie uporządkować karty i amulety, zrobić porządki w szafach. O 15.36. Księżyc znajdzie się w trygonie z Jowiszem a to oznacza sukcesy. Ogrodnicy dziś mogą wykonać pierwsze nawożenie, reszta niech zadba o urodę i nawozi się witaminami :). W czwartek udadzą się wyjazdy, narady i nauka. W domu nabierzecie ochoty na przemeblowanie. Unikajcie dziś podejmowania osobistych decyzji bo uczucia mogą przegrać z chłodem rozumu. O godz.20.42. Wenus zadba o zakochanych. Piątkowa pełnia Księżyca w Wadze sprzyja planowaniu wydatków i oszczędności na nadchodzący miesiąc. Jeśli zrobicie to dziś łatwiej będzie wam te plany zrealizować. Poza tym możecie być nadpobudliwi i nerwowi. Nie podejmujcie więc żadnych decyzji finansowo-kredytowych ani osobistych. Skupcie się raczej na budowaniu relacji rodzinnych, pomocy bliskim osobom budowaniu fundamentu do miłej atmosfery w święta.  Uważajcie dziś na złodziei i oszustów, podczas pełni są wyjątkowo aktywni. Dzisiejszy dzień nie sprzyja rytuałom. Sobota i niedziela jak już pisałam upłynie w spokojnej, miłej  atmosferze, zajmiecie się domem i rodziną. Nic nie powinno zakłócić Wam tych dobrych chwil. W sobotni wieczór  możecie zapalić świece w intencji dobra rodziny i znalezienia wyjścia z kłopotów. W niedzielę dobrze zrobią Wam spacery, oby tylko pogoda dopisała :).

Spokojnego, dobrego tygodnia, niech wszystko co zaplanujecie uda się, ciepło pozdrawiam Kochani 🙂

Pusty kurs Księżyca to czas, w którym nie podpisujcie żadnych umów, nie podejmujcie ważnych decyzji, postarajcie się wyciszyć i zadbać o zdrowie. Te dni to: 3.04.od godz.15.48.do 15.54., 5.04.od godz.7.39.do 17.33., 7.04.od godz.12.16.do17.19.

Pomyślne dni w kwietniu:  2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30.

W tych dniach nie podejmuj ważnych decyzji:  6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 25.

Informacje do wpisu jak zwykle zaczerpnęłam z tygodnika  Gwiazdy Mówią. Informacje o dobrych i negatywnych dniach autorstwa pani Izabelli Podlaskiej-Konkel.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
6 komentarzy
 1. Niestety, w poniedziałki zawsze mam fatalny nastrój, niezależnie od faz księżyca;(

  • admin pisze:

   Współczuję ale tak naprawdę wielu z nas ma ten problem.Trochę przykro wchodzić znów w kierat od poniedziałku… może aby nie było aż takiego problemu można robić sobie małe przyjemności dla poprawienia nastroju?

 2. sylwia pisze:

  chcialabym wiedziec czy 10 kwiecien to dobry czas na operacje tarczycy to dla mnie bardzo wazne prosze o jakakolwiek odpowiedz
  dziekuje

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™