Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 19 do 25.03.

Ciepłe i wiosenne heej wszystkim:)

Wiosna już za chwilę dokładnie 20.03. Tak więc ten tydzień będzie doskonałym momentem do zmian. Dodatkowym pomocnikiem w zrobieniu wielkich porządków będzie nów Księżyca w czwartek 22.03.o godz.15.38. Tak więc dbajcie o kondycję, bo ten tydzień sprzyja zrzucaniu kilogramów wraz ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym, proście przychylny czas o pozytywne zmiany np. robiąc mapy szczęścia,  zmieniajcie swoje życie bo pora roku i Księżyc będą mocnym wsparciem.

Najbliższa pełnia Księżyca  6.04.

W poniedziałek zabierzcie się za zmiany, porządkujcie dokumenty i rachunki, zaplanujcie wydatki. Możecie się dobrać do swoich złych nawyków, przegonić nałogi, złe przyzwyczajenia, zadbać o urodę i życie towarzyskie. Wtorek i pierwszy dzień wiosny przyniosą aurę na dbałość o zdrowie (można zrobić oczyszczający post), miłe spotkania osobiste, poszerzanie zainteresowań i naukę. Możecie mieć prorocze sny. Osoby zajmujące się własny biznesem powinny uważać na ryzykowne oferty i propozycje oraz nie wprowadzać nowych produktów na rynek. Środa i Księżyc w znaku Ryb i wibracja dwa sprawi że będziecie poprawiać swoje relacje z ludźmi i świetnie się z każdym porozumiecie. Udadzą się Wam medytacje i rytuały… i na tym koniec 🙂 dzień wymaga od nas oszczędzania energii  i emocji. Skupienia uwagi na życiu wewnętrznym i uczuciowym. Czwartkowy nów sprawi że możemy  mieć problemy z emocjami i koncentracją. Najlepiej więc skupić się na swoich sprawach i nikogo nie prowokować. W biznesie czas podpisywania umów i wymyślania reklam. Udadzą się rytuały i spotkania z ukochaną osobą. Dziś możecie zacząć tworzyć swoją mapę szczęścia, do pełni macie czas. Piątek to dzień w którym będziemy dość emocjonalni, poczujemy przypływ ambicji. Nie zawsze będzie to korzystne, bo emocje mogą zwyciężyć rozsądek. Nie  podpisujcie umów i unikajcie poważnych rozmów. Na nadmierne emocje najlepiej poćwiczyć, pobiegać, zrobić porządki i zająć się zaległymi sprawami. Sobota z wibracją pięć może być trochę zaskakująca, możecie wpaść na genialne pomysły, poznać kogoś nowego. Zadbajcie o zdrowie i relaks, kondycję. Wyjście do kina czy teatru dobrze Wam zrobi. Przypominam że dzisiejszej nocy trzeba przestawić zegarki o godzinę do przodu. Niedziela i Księżyc w znaku Byka sprzyja lenistwu, miłości, podróżom i miłym kontaktom. 🙂

Życzę Wam udanego tygodnia, zrealizowania planów, ruszenia z nowymi pomysłami i  doenergetyzowania wiosennym  słońcem 🙂

Pusty kurs Księżyca w którym nie zaczynacie niczego, nie podpisujecie żadnych umów, nie podejmujecie żadnych ważnych decyzji. Zajmujecie się sobą, zdrowiem wyciszeniem.

19.03 od godz.21.32 do 1.06 następnego dnia, 21.03. od godz.9.40.do 10.58.następnego dnia,24.03.od godz.18.18. do 22.44.

Pomyślne dni w marcu, również w finansach; 21, 25, 26, 31.

W tych dniach unikać podejmowania ważnych decyzji, również finansowych;  20, 23, 24, 29, 30.

Informacje do wpisu jak zwykle zaczerpnęłam z tygodnika  Gwiazdy Mówią. Informacje o dobrych i negatywnych dniach autorstwa pani Izabelli Podlaskiej.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™