Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 16 do 22.04.

Witam serdecznie 🙂

Zbliżamy się do nowiu  Księżyca 21.04. godz.9.20. więc można spokojnie poświęcić czas na rytuały związane z pozbywaniem się, zakańczaniem, oczyszczaniem a w czasie nowiu rozpoczynaniem czegoś nowego. W tym tygodniu możemy odczuwać lekkie zmęczenie i niechęć do zajęć wymagających wysiłku. Warto więc  po pracy poświęcić czas na spacery, randki, spotkania i regenerację organizmu. Sobotni nów będzie sprzyjał białej magii, afirmacjom i miłości.

W poniedziałek unikajcie nadmiernego wysiłku, pośpiechu i kłótni, rano będziecie w dobrym nastroju. Jedynie uważajcie aby nie podejmować  ryzyka w biznesie i finansach. Po pracy zajmijcie się bliskimi i twórczością. We wtorek pora na ambitne działania, możecie zarobić na starych pomysłach. To co dziś zaczniecie może przynieść sukces i korzyści. Możecie zawierzyć przeczuciom i intuicji. Dobry dzień na regenerację organizmu, pijcie więcej wody, przyjmujcie mikroelementy, spacerujcie. Środa sprzyja randkom, ponieważ Księżyc znajdzie się w znaku Ryb i wprowadzi romantyczny nastrój. Trzeba jedynie uważać tego dnia na oszustów. W biznesie wymagana cierpliwość i pilnowanie rozpoczętych spraw, lepiej niczego nie zaczynać. W domu róbcie porządki i palcie kadzidła, pamiętajcie że to czas oczyszczania. Dziś nie można przycinać roślin. Czwartek znajdzie się pod wpływem Księżyca w znaku Barana  więc będziecie energiczni, uważajcie kochani na drodze bo dziś łatwo o kolizje i stłuczki. Bardzo dobry dzień dla sprzedawców i handlowców. Dziś może się zdarzyć że będziecie mieć  nowe zainteresowania a niektórzy z Was wzbudzą sympatię ważnej dla siebie osoby… Zaplanujcie wydatki i zadbajcie o dom. Kto ma działkę niech dziś wyplewi chwasty. Sympatycy magii mogą zapalić białą świecę w intencji spełnienia marzeń. Wieczorem pod wpływem Wenus nastanie czas wyznań 🙂 Piątek z wibracją dwa namawia do zawierania nowych i pogłębiania obecnych znajomości. Przed południem może być nerwowo, dlatego bądźcie mili dla innych 🙂  i nie podejmujcie ważnych decyzji finansowych. Warto za to sprawdzić postępy swoich pracowników. Po południu będzie już spokojniej, zapalcie dziś dwie czerwone świece aby wzniecić miłość. Sobotni nów o godz.9.20. sprzyjać będzie refleksjom, afirmacjom i ambitnym pomysłom. Wibracja trzy sprzyja tym, którzy będą szukać nowych możliwości. Na największe zyski mogą liczyć handlujący słodyczami i luksusowymi kosmetykami. Dzisiejszy dzień sprzyja przede wszystkim odpoczynkowi, medytacjom i randkom. Dobrze zrobi kąpiel z dodatkiem soli, oczyści i zmyje złą aurę. Możecie też wykonywać  rytuały, które będą początkiem tego co chcecie aby zawitało do Waszego życia zdrowie, miłość, pieniądze…  Niedzielna aura sprawi że będziecie w dobrym nastroju, wybaczycie dawne urazy, poddacie się przyjemnościom co wyzwoli dobrą  energię i odwagę do nawiązywania nowych znajomości i ochoty do randkowych spotkań. Możecie dziś zastosować zabiegi kosmetyczne, efekty będą wyjątkowe.

A tak w ogóle to cieszmy się wiosną 🙂 niemrawo coś przychodzi ale jest i dobrze nam zrobi pospacerowanie na świeżym powietrzu.  Miłego i udanego tygodnia dla wszystkich 🙂

Pusty kurs Księżyca w którym lepiej nie zaczynać niczego nowego, nie zajmować się finansami, nie podejmować ważnych decyzji i nawet nie robić poważniejszych zakupów. Najlepiej zająć się swoim zdrowiem, odpocząć, wyciszyć się. Te dni to; 16.04.od godz.00.43.do 7.39., 17.04.od godz.16.35 do 18.00. następnego dnia, 20.04.od godz.21.36. do 6.06.następnego dnia, 22.04.od godz.19.11. do 19.06.następnego dnia.

Pomyślne dni w kwietniu: 20,21,22,23,24,26,27,28,29,30.

W tych dniach nie podejmuj ważnych decyzji:  16,19,25.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
7 komentarzy
 1. nowawa pisze:

  ale dobrze, ze już są „instrukcje” na następny tydzień 🙂
  dziękuje, często tu zaglądam i sie inspiruję
  Miłego tygodnia

  • admin pisze:

   Witaj Monisiu 🙂 dziękuję za życzenia 🙂 miło mi że korzystasz z tego co tu piszę. W nowiu stosuje się rytuały, które coś zaczynają. Wystarczy zastosować dowolny rytuał na co chcesz aby to nastąpiło. Używasz świec w kolorach, które symbolizują dany rytuał, pamiętasz że zieleń to finanse, czerwień i róż miłość itd..Można ten rytuał powtarzać przez następnych 7-9 dni aby go umocnić. Palisz wygrawerowane świece (trzeba wyryć na świecy imię, datę urodzenia i intencję) możesz je przedtem namaścić olejkiem zapachowym albo oliwą z oliwek.

 2. nowawa pisze:

  Haniu, a czy podpowiesz jeszcze coś więcej o rytuale rozpoczynającym.. tak go nazwe, o ktorym piszesz w sobote, czy trzeba go zrobić bo akurat w sobote jest nów i czas na rozpoczynanie?

 3. nowawa pisze:

  acha… dziękuje spróbuje :), miłego tygodnia

 4. NatalieAnne pisze:

  Hejka Kochana, senkju za aktualizację. Miłego tygodnia :))

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™