Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 16 do 22.01.

Witajcie,

KsiężycTen tydzień upłynie nam w ubywającej fazie Księżyca, na nów trzeba będzie poczekać do 23.01 do godz.8.40, na pełnię do 7.02.

Czeka nas spokojny tydzień, w którym nie będziemy tryskać wielką energią, skupimy się na życiu rodzinnym, codziennych obowiązkach, rutynowej codzienności. Osobom walczącym z nadwagą ubywająca faza Księżyca  pomoże w  walce z kilogramami, warto więc być wytrwałym i konsekwentnym.

Poniedziałek mimo porannej niespokojnej aury sprzyja odważnym decyzjom i zmianom tego co niekorzystne, ( w tym odchudzaniu), dobrze jeśli nie będziecie zostawiać niczego na później. Uważajcie na drodze, ponieważ będziecie senni a tym samym nieostrożni. Po południu wspaniale udadzą się medytacje. We wtorek trudno będzie się skoncentrować, może być także nerwowo. Jedynie artyści i informatycy będą mogli liczyć na przypływ weny. Dlatego wybierzcie się po pracy na spacer i odpoczywajcie a potem w ramach sprzyjającej fazy Księżyca zróbcie rytuał oczyszczający dom. Środowa wibracja sprzyjać będzie spotkaniom i zebraniom. W pracy może być niespokojnie.. Unikajcie zbędnych dyskusji i nerwowych sytuacji. Jedynie praca intelektualna przyniesie zadowolenie i powodzenie. Ponieważ dzień trochę trudny spróbujcie afirmować aby przegonić złą energię. Czwartek będzie sprzyjał zmianom, ambitnym planom, zajęciom poszerzającym horyzonty oraz nauce. Niektórzy wybiorą się do kina lub teatru, wieczorem dobrze  wam zrobi palenie kadzidełek. Piątek i wibracja osiem sprzyja pracy i zarabianiu, osobom które podjęły złe decyzje zaleca szybkie wycofanie. Niektórzy z was zaczną jakieś nowe przedsięwzięcia. Udadzą się randki, sztuka i zabawa bo Księżyc sprzyja dobremu nastrojowi i  chęci na przyjemności. Sobota i Księżyc w koniunkcji z Plutonem może od 14.30 przynieść  kłótnie  ale przy dobrych chęciach można ich uniknąć skupiając się na odpoczynku i relaksie. Tego dnia najchętniej pozostaniemy w domach skupiając się na rodzinie, nauce i czytaniu. Aura dnia dziewięć przyniesie spokój ducha odprężenie i odsunie od nas wszelkie kłopoty. Dobrze będzie też oczyścić amulety i talizmany. Niedziela to dzień odprężenia więc cieszcie się życiem, zapomnijcie o pracy, obowiązkach i zmieniajcie swoje życie na lepsze. Księżyc temu sprzyja. Możecie też poświęcić czas na medytację, naukę i czary. Pozbywajcie się w nich złej przeszłości. Unikajcie trudnych rozmów z bliskimi.

Pusty Kurs Księżyca, w którym trzeba unikać ważnych decyzji, zaczynania nowych spraw, podpisywania umów, robienia większych zakupów. Najlepiej skupić się na odpoczynku i regeneracji sił.  16.01 od godz.16.30.do17.35.; 18.01 od godz.19.32.do 20.30.; 20.01.od godz.22.50 do 23.41.

Najlepsze dni w styczniu na podpisywanie umów i wszelkie sprawy finansowe;  16, 19, 20, 21, 22, 23, 27.

Niekorzystne dni na sprawy finansowe; 17, 18, 24, 28, 29, 30.

Życzę Wam udanego tygodnia 🙂

Wiadomości  pochodzą  z tygodnika „Gwiazdy Mówią”.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. NatalieAnne pisze:

    A więc JESTEM! 🙂 i Dziękuję 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™