Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 13 do 19.02.

Królowa MieczyWitajcie Kochani,

Przed nami tydzień zmierzający ku nowiu  21.02 o godz.23.36. dlatego możemy spodziewać się aury, która pomoże w codziennych obowiązkach, pracy i nauce. Bez większego trudu i w niezłym nastroju podołamy wyzwaniom i wszystkiemu z czym przyjdzie się zmierzyć. Trzeba tylko zawsze pamiętać o własnych ograniczeniach i nie wywieraniu presji na innych.

Poniedziałek przyniesie trochę senną atmosferę, możecie być w gorszej formie i niezdecydowani, więc nie podejmujcie ważnych decyzji i nie forsujcie organizmu. Udadzą się wysiłki na rzecz pozyskania nowych klientów, szukanie rynków zbytu  oraz spotkania z przyjaciółmi. Wtorek będzie pod wpływem księżyca w Skorpionie więc może być trochę trudniej. W pracy udadzą się narady i dyskusje. Możecie zabrać do pracy czekoladki na pewno rozładują napiętą atmosferę 🙂 Na szczęście wieczorem wszystko dojdzie do normy i udadzą się wszystkie miłe walentynkowe spotkania. Osoby samotne mogą dziś przywołać miłość rytuałem (napiszę o nim w oddzielnym wpisie, szukajcie w magicznych rytuałach). Ci, których Walentynki nie ekscytują mogą zrobić rytuały ochronne. Jeśli nie macie ukochanej osoby i czujecie się opuszczeni zadbajcie o nastrój, zróbcie sobie jakąś przyjemność, potraktujcie siebie z miłością a wtedy jest szansa że los sprawi miłą niespodziankę. Środa sprzyjać będzie reklamodawcom a po godz.16.54.kiedy Księżyc będzie w trygonie z Wenus gorącym randkom.. Tego dnia dobrze zamieszać energią i zrobić w domu porządki, zmienić cokolwiek . Magia namawia do noszenia złota na przyciągnięcie pieniędzy.  Wszystkim dobrze zrobi ruch na powietrzu. Czwartek i Księżyc w Strzelcu sprawi że będzie energetycznie i  pozytywnie w pracy i w życiu osobistym. Korzystajcie więc i podejmujcie ważne decyzje, zaczynajcie nowe projekty, spotykajcie się, podróżujcie, wyciskajcie z życia to co pozytywne i korzystne. Uważajcie jedynie na niesprawdzone wiadomości, nie warto wierzyć we wszystko co usłyszycie. Wibracja pięć sprawi że będziecie kreatywni i twórczy a osoby nieśmiałe łatwiej zawrą nowe znajomości.  Piątek do południa sprzyjać będzie sprawom zawodowym i finansom. Później trzeba zadbać o kondycję i zdrowie. Aura sprzyja wyjaśnianiu konfliktów i zawieraniu zgody. Musicie tylko uważać na słowa i zbyt duże emocje. Sobota dla niektórych będzie bardzo dobrym dniem na naukę a pozostali  powinni zadbać o zdrowie i urodę. Dobry czas na porządkowanie i  wyrzucanie zbędnych rzeczy. W niedzielę będzie rodzinnie i ciepło. Aura sprzyja zadbaniu o relaks, odpoczynek i poprawianie relacji z bliskimi.

Pusty kurs Księżyca, w którym nie należy podejmować ważnych decyzji, podpisywać umów, zaczynać nowych spraw a nawet robić poważniejszych zakupów, w te dni najlepiej zadbać o zdrowie, wyciszenie ; 14.02 od godz.18.05 do 1.57.,19.02.od godz.10.23.do 11.29.

Najlepsze dni  w lutym;   13, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29.

Dni, w których należy unikać podejmowania ważnych decyzji ;    14, 15, 19, 21, 22, 23.


Informacje do wpisu jak zwykle zaczerpnęłam z tygodnika  Gwiazdy Mówią.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
3 komentarze
  1. NatalieAnne pisze:

    Dziękuję pięknie :*
    To zaczynam jutro dzielnie nowy semestr 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™