Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 12.12 do 18.12.

Witam serdecznie 🙂

Przywitamy za chwile nowy tydzień, tym razem w klimacie zupełnie odmiennym od minionego. Jesteśmy w ubywającej fazie Księżyca, nów będzie 24. 12.o godz.19.07. więc uspokojeni i nastawieni bardziej optymistycznie do życia i ludzi będziemy realizować codzienne obowiązki bez większych problemów. Ten tydzień sprzyja sprawom urzędowym a w drugiej połowie  przedświątecznym porządkom. Możemy także zrobić rytuały oczyszczające nasze domy. Poniedziałek to czas na porządki w miejscu pracy, na sprawy w urzędach i bankach, zakupy. Magia tego dnia sprzyja paleniu różowych świec przywołujących miłość i powodzenie. Zajmij się też bliskim Ci człowiekiem, okaż ciepło i zrozumienie. Tego dnia możesz liczyć na dobry nastrój i wyostrzoną intuicję. Wtorek zapowiada się wspaniale. Ma wibrację 2 więc sprzyja zawieraniu zgody, okazywaniu serdecznych uczuć, rozmowom z bliskimi. Może uda się nakłonić partnera do zmiany trybu życia na zdrowszy albo na walkę z jego lub waszymi nałogami? Spróbujcie, Księżyc w rodzinnym znaku Raka będzie was wspierał. Zapalcie dziś świece w intencji zgody w rodzinie. Unikajcie dalekich podróży i uważajcie na szczegóły w sprawach biznesowych i finansowych, przy podpisywaniu umów. W magii dzień Św. Łucji. Tego dnia można odprawić rytuał ochrony i szczęścia. Napiszę o nim w oddzielnym wpisie. Środa będzie dobrym dniem na spotkania, zawieranie nowych znajomości, wyjazdy, zakupy oraz na pracę z aniołami. Proś ich o wsparcie i pomoc. Bądź uważny, ktoś może potrzebować Twojej pomocy. Czwartek to dzień wysiłku intelektualnego, dobrych pomysłów na zdobycie pieniędzy i pokonanie konkurencji, wzmożonej pracy, ważnych spotkań biznesowych i trudnych negocjacji. Po tak wzmożonym wysiłku umysłowym po południu odpręż się na zajęciach sportowych lub spotkaniach ze znajomymi. Może się zdarzyć że poznasz kogoś interesującego. Dla artystycznie uzdolnionych dobry dzień na wymyślanie dekoracji świątecznych. W piątek dopadnie nas zły nastrój, będziemy nerwowi, uparci i krytyczni. Warto więc zrobić sobie dobry plan i trzymać się go cały dzień. Nie zaszkodzi zabrać się solidnie za porządki przedświąteczne albo rachunki aby spożytkować czas na coś konkretnego. W pracy może się zdarzyć że skontrolujesz podwładnych i znajdziesz jakieś nieprawidłowości. Ten dzień będzie bardzo dobry na początek diety odchudzającej. Osoby, zajmujące się wróżbiarstwem tego dnia powinny poukładać swoje karty. Sobota będzie pod wpływem Marsa więc trochę nerwowo, uważajcie na drodze, starajcie się nie kłócić (rano będzie najtrudniej)poświęćcie czas na regenerację sił i dbanie o urodę. Dobrze będzie zajrzeć do kosmetyczki, zastosować relaksację, poafirmować , poczytać ezoteryczne książki, zadbać o siebie i bliskich. W niedzielę znajdziecie czas na kupowanie prezentów, na spacery i rozrywkę. To będzie bardzo dobry dzień na rytuały magii miłosnej. Uważajcie jedynie aby nie przesadzić z wydatkami w szale zakupowym.

Pusty kurs Księżyca to czas wyciszenia, nabierania sił i dbania o siebie. Nie wolno wtedy podejmować żadnych ważnych decyzji ani zaczynać czegokolwiek nowego, podpisywać umów, robić dużych zakupów. W tym czasie wyjątkowo uda się stawianie kart.Te dni to; 13.12 od godz.17.00. do 22.49, 16.12 od godz.2.21 do godz.5.00.,18.12 od godz.3.30 do godz.9.07.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i wszelkie sprawy finansowe; 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 27.

Niekorzystne dni na sprawy finansowe; 17, 18, 24, 28, 29, 30.

Powodzenia i spokojnego, miłego tygodnia Kochani 🙂

Informacje zaczerpnięte z tygodnika ,,Gwiazdy Mówią”

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
3 komentarze
 1. NatalieAnne pisze:

  AHa ok. To teraz droga Pani – TRZYM NA LITOŚĆ BOSKĄ kciuki za mnie!! 😉
  Pracę napisałam, jutro po 11:20 referuję. Wyszło mi z tego dno, ale mam nadzieję, ze jakoś wyjdę z tego obronną ręką. A najbardziej cieszy mnie fakt, że praca ta kończy moją hollywoodzką komedię z profesorem. 🙂
  W mailu napiszę jak wypadłam. 🙂

  • admin pisze:

   No miła Pani ponieważ jutro 13-ty to wyjątkowo potrzymię 🙂 i niech się dobrze zadzieje. Spokojnie … wysyłam zefirek błogiego spokoju…. prawda że lepiej? :)))

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™