Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 10 do 15.04.

Witajcie 🙂

Nadchodzący tydzień będzie można zaliczyć do bardzo udanych. Będziecie tryskać energią i dobrym humorem. Ubywający Księżyc ułatwi oczyszczenie duszy i ciała więc zastosujcie zdrową dietę i więcej ruchu na świeżym powietrzu. Najbliższy nów  21.04. o godz.9.20.

Wtorek będzie dobrym energetycznie dniem, będziecie tryskać dobrym humorem i  energią warto więc  spotykać się z klientami, załatwiać urzędowe sprawy i szukać dotacji. Wszelkie narady i dyskusje przyniosą dobre efekty. Artyści będą mieli przypływ weny. Warto zadbać o zdrowie i kondycję, skorzystać z poprawy pogody i pospacerować, posprzątać  dom i wprowadzić zdrowy tryb odżywiania. Środa będzie również dobra energetycznie więc sprawnie uporacie się z wszystkimi obowiązkami i pomożecie innym. Dobry dzień na zlecanie reklam. Bardzo dobry na dbanie o urodę (maseczki). Ruszajcie się i dbajcie o zdrowa dietę. Osoby posiadające ogród mogą dziś przycinać róże. W czwartek trzeba będzie być uważnym i ostrożnym, lepiej nie podejmować ryzyka, nie podpisywać umów, nie inwestować. Dziś skupcie się na nauce i zdrowiu, uważajcie na emocje, kłótnie nikomu ani niczemu nie służą. Piątek będzie podobny do czwartku więc nie zaczynajcie niczego nowego, unikajcie decydujących rozmów i decyzji. Róbcie porządek w dokumentach i komputerach (zapasowe pliki).oraz w kartach i książkach. Dziś warto zadbać o zdrowie, oczyścić organizm, zrobić piling. Sobota wynagrodzi złe dni i poczujecie znów przypływ energii i dobrego nastroju. Dzień nauki i przyjęć. Będziecie chętnie negocjować i omawiać ważne sprawy. O godz. 17.11. Księżyc znajdzie się w trygonie z Wenus więc randki i spotkania towarzyskie upłyną w miłej atmosferze. Odpoczywajcie Kochani i cieszcie się życiem :). Niedziela z wibracją 6 sprawi że będziecie bardzo życzliwi, otwarci  i pozytywnie nastawieni na drugiego człowieka. Poświęcicie czas na podróże , dyskusje i odwiedziny bliskich.

Życzę Wam udanego tygodnia 🙂

Pusty kurs Księżyca, w którym nie należy podejmować żadnych istotnych decyzji, podpisywać umów, zaczynać czegokolwiek. Najlepiej zająć się sobą, relaks i odpoczynek. Te dni to; 11.04.od godz.13.07.do 19.03.,13.04.od23.49. do 14.04. do godz.10.08.

Pomyślne dni w kwietniu:  9, 10, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30.

W tych dniach nie podejmuj ważnych decyzji:  12, 13, 14, 15, 16, 19, 25.

Wiadomości jak zwykle na podstawie artykułu w tygodniku,, Gwiazdy Mówią”, informacje o pomyślnych i niepomyślnych dniach są autorstwa pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
6 komentarzy
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™