Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 1.06 do 15.06

Witajcie 🙂

księżycJutro, czyli 1.06  będzie Nów Księżyca, dokładnie o godz.23.04 (Księżyc na stronie trochę się pośpieszył) a więc powoli kończymy rytuały związane z ubywaniem, pozbywaniem się a zaczynamy te dzięki którym czegoś nam przybędzie.

Pełnia nastąpi dopiero za dwa tygodnie a dokładnie 15.06 o godz.22.15.

Jako ciekawostkę podam, że jutro nastąpi niezwykłe zjawisko – częściowe zaćmienia Słońca o godz.23.17. Widoczne będzie tylko z Islandii, Arktyki, wschodniej Syberii i Kamczatki. Jest to czas obfitujący w niezwykłe wydarzenia i zjawiska. W miejscach gdzie zaćmienie jest widoczne istnieje zagrożenie kataklizmami .

Na nas także może wpłynąć ten niezwykły czas , objawi się to zmiennymi i skrajnymi emocjami oraz „zaślepieniem”, czyli nieuwagą. Wybuchowość na zmianę z euforią… to co dusiliśmy w sobie od jakiegoś czasu teraz możemy chcieć wyrzucić… Trudno będzie zdobyć się na rozwagę więc nie podejmujcie jutro ważnych decyzji , zwłaszcza kredytowych, ani nie kłóćcie się z bliskimi, spróbujcie jakoś  przeczekać ten trudny czas.

Jedyne co może być pozytywne w tym czasie to odwaga w pozbyciu czegoś (nałóg) lub kogoś z waszego życia, relacji których nie mieliście odwagi zakończyć do tej pory.

Życzę Wam spokojnego  i udanego dnia mimo wszystko 🙂

Wiadomości  o częściowym zaćmieniu Słońca zaczerpnęłam z tygodnika „Gwiazdy mówią”

artykuł pani  Katarzyny Owczarek

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™