Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 7 do 13.05.

Witam serdecznie 🙂

Pełnia księżyca i długi weekend sprawiły, że będziecie w tym  tygodniu w dobrym nastroju i pełni  energii. Codzienne obowiązki nie będą stanowiły problemu. To co dobrze zaplanujecie przyniesie sukces. Jednak aura Księżyca nie będzie sprzyjała trudnym wyzwaniom. Tydzień zapowiada się w miarę spokojnie. Jedynie w środę i niedzielę możecie spodziewać się zmian. Najbliższy nów Księżyca będzie 21.05.o godz.00.48.

Poniedziałek przywita nas nieco trudniejszą aurą, możecie być bardziej drażliwi, uparci i nerwowi . Wiedząc o tym wcześniej możecie spróbować zapanować nad emocjami i skupić się na obowiązkach bo dzisiejszy dzień mimo wszystko będzie sprzyjał nauce i pracy. Warto dziś poszukać nowych klientów. W magii dzień palenia białych świec dla przywołania dobrej energii. Zadbajcie o kondycję, ruch na powietrzu bardzo wskazany. Wtorkowa aura namawia do pobłażliwości. Traktujcie bliskich i siebie w łagodny sposób. Dzień sprzyja bardziej medytacji niż wielkim wyczynom. W biznesie lepiej planować  inwestycje niż konkretne działać. Środa sprzyja wszelkiej pracy, oszczędzaniu i rozwiązywaniu poważnych problemów. Będziecie dokładni i skrupulatni, uda się wiele zrealizować. Wszelkie narady i dyskusje będą owocne. Po południu warto zadbać o urodę zastosować zabiegi kosmetyczne. Czwartek zafunduje nam od rana dość senną atmosferę, jednak w pracy trzeba będzie ją opanować bo może być nerwowo. W biznesie będą podsumowania i kontrolowanie rachunków. Dobry dzień do załatwiania trudnych spraw ale dopiero po południu od 18. Piątek przyniesie ciekawe wydarzenia, będzie sprzyjał naradom, nauce i randkom. Aura dnia namawia do ruchu dla polepszenia kondycji. Dla osób posiadających ogrody dobry dzień do sadzenia roślin i plewienia. Artyści mogą poczuć przypływ weny. Sobota może przynieść wiele zmian, uważajcie więc bo dziś łatwo o brawurowe zachowania a tym samym kontuzje. Będziecie niespokojni i zmienni. Warto wieczorem wybrać się na spacer bo możecie mieć problemy z zaśnięciem. Korzystny dzień do przesadzania kwiatów doniczkowych. Niedzielna wibracja pięć sprawi, że od rana będziecie kreatywni. Udadzą się więc wszelkie przedsięwzięcia artystyczne, medytacje a randki mogą być wyjątkowe. To wszystko także za sprawą Księżyca w Neptunie. Możecie dziś palić złote świece i wizualizować spełnianie marzeń.

Życzę wszystkim udanego tygodnia 🙂

Pusty kurs Księżyca, w którym nie należy niczego inicjować, podpisywać umów, podejmować ważnych decyzji nawet robić większych zakupów. Najlepiej skupić się na własnym zdrowiu, wyciszeniu. Te dni to; 10.05.od godz.21.12. do 7.04.następnego dnia,  13.05.od godz.2.54.do13.43.


Dobre dni w maju min. na sprawy biznesowe; 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 22, 26, 27, 28, 30, 31.

Niepomyślne dni dla wszelkich ważnych decyzji, w tym biznesowych; 9, 12, 15, 17, 20, 21, 23, 24, 25, 29.


Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w maju pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Natalie Anne pisze:

    Dziękuję 🙂 Mi zapowiada się pracowity tydzień, mam nadzieje, ze chociaż raz uda mi się wszystko co do joty zrealizować i nie stchórzę jak ostatnim razem ;))
    Po za tym do mojego ekskluzywnego wyjazdu został już tylko tydzień, mam nadzieje, że w końcu coś się wydarzy…

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™