Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 7 do 13.01.Witajcie,

Właśnie weszliśmy w tydzień nowiu Księżyca, będzie w piątek o godz. 20.46. Nadchodzący tydzień sprzyja dbaniu o zdrowie i kondycję, łatwiej będzie można schudnąć. Towarzyszyć nam będzie dobry nastrój, chęć do rozrywki i miłych spotkań towarzyskich. Osoby korzystające z magii świec mogą zastosować rytuały na pozbywanie się wszystkiego co zbędne. Można także oczyszczać mieszkania i domy z niekorzystnej aury.

W poniedziałek najlepiej zająć się tzw. prozą życia, zadbać o rachunki i swoje sprawy domowe, ponieważ otoczenie może być nieco nerwowe i nieprzyjazne. W biznesie ciąć koszty i szukać oszczędności. Dziś najlepiej wyjdzie nam pichcenie, relaksowanie, medytacja i zabiegi pielęgnacyjne, (maseczki i pielęgnacja włosów). Wtorek przywita nas już lepszą energią. Będziemy bardziej otwarci, przyjaźni  a codzienne obowiązki wykonamy bez trudu. Dziś będzie bardzo korzystny czas na naukę i wszelkie inspiracje oraz sprawy urzędowe. W pracy może zostać ujawniona jakaś ważna informacja. Wolny czas najlepiej poświęcić na sport lub ruch na świeżym powietrzu, potem może być bardzo cieplutko w sypialniach :). Środa sprzyja nadrabianiu zaległości. Wszyscy będą niezwykle komunikatywni i serdeczni, dzięki czemu udadzą się wszelkie negocjacje, dyskusje i osiąganie porozumienia. Można nawiązać interesujące znajomości. W biznesie trzeba szukać klientów i planować reklamy. Zawarty dziś związek małżeński będzie z rodzaju tych szczęśliwych i trwałych. Seks dziś będzie wyjątkowo namiętny. Czwartek – Wszyscy od rana będą drobiazgowi i krytyczni, atmosfera może być nieco napięta. W pracy te cechy mogą być przydatne bo zostaną wykryte poważne błędy. Od południa za sprawą Wenus aura ociepli się i do końca dnia będzie znacznie lepiej. Dziś uda się odzyskać dług, ale może być problem z przyznaniem kredytu. Piątek , dziś nów Księżyca, czas relaksu, spokoju, dbania o zdrowie, koncentracji na własnym życiu. Unikajcie wyczerpujących zajęć i nowych ważnych przedsięwzięć. Wykorzystajcie ten czas na magiczne rytuały i wyciszenie. Sobota przyniesie dużo dobrej, pozytywnej energii. Zechcecie nadrobić zaległości z całego tygodnia. Energia przyda się na sprzątanie, prasowanie, porządki i zakupy. Możecie chcieć wybrać się na spacer czy łyżwy z dziećmi. Dziś jest idealny dzień na odchudzanie i podróże. Wieczorem nabierzecie ochoty na randki i miłe spotkania towarzyskie. Niedziela zapowiada się bardzo pozytywnie, odpoczniecie i zregenerujecie siły. Będziecie radośni i pełni energii. Osoby samotne mają szansę poznać kogoś wyjątkowego.

Życzę wszystkim udanego tygodnia 🙂

Pusty kurs Księżyca oznacza że trzeba się wyciszyć, zadbać o zdrowie, nie podejmować żadnych istotnych decyzji. Ten czas nie sprzyja nowym wyzwaniom. Te dni to:

7-8 stycznia od godz.12.32 do 9.29.

9-10 stycznia od godz.3.29 do 9.55.

11-12 stycznia od godz.20.45 do 10.02.

13-14 stycznia od godz.9.38. do 11.50.

Najlepsze dni w styczniu: 9, 12, 14, 15, 16, 19, 21, 22,23,24,26.

Złe dni, nie podejmuj żadnych ważnych decyzji : 7, 8, 10, 11, 13, 17, 18, 20, 25, 27, 28, 29, 30, 31.

Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w styczniu pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™