Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 6 do 12.05.

Witajcie, życzę Wam spokojnego, relaksowego tygodnia 🙂

Nadchodzący tydzień będzie pomyślny mimo szalejącego pustego kursu Księżyca. Zbliżamy się do nowiu 10.05.o godz.2.30. A skoro jesteśmy przed nowiem to mamy szansę na to by aura wspomogła nas w walce z tym czego chcemy się pozbyć z naszego życia oraz w dbaniu o zdrowie, kondycję i walkę z nałogami.

PONIEDZIAŁEK z wibracją 8 sprzyjać będzie pracy i finansom. Dzisiejszy dzień sprzyja także nauce. Wykorzystajcie więc dobry czas na załatwianie wszelkich spraw zawodowych i finansowych; osoby szukające pracy mogą dziś ją znaleźć a osoby posiadające własne firmy pozyskać nowych klientów, trzeba tylko włożyć trochę wysiłku w poszukiwania. Mogą zdarzyć się nagłe zmiany, bądźcie elastyczni. Może być nerwowo więc trzymajcie nerwy na wodzy i unikajcie zbędnych dyskusji. Nadmiar emocji możecie wyładować na siłowni czy spacerze albo porządkach domowych, to pójdzie wam bardzo sprawnie.  WTOREK od 14.42. będzie w pustym kursie Księżyca aż do następnego dnia, więc uporajcie się z decyzjami i ważniejszymi sprawami do tej  godziny. Dziś jest dobry czas na sprawy urzędowe, naukę, podróże, medytację, oczyszczanie i poświęcenie czasu na poprawienie kondycji. ŚRODA do 12.10 będzie pod wpływem pustego kursu Księżyca więc po prostu róbcie swoje, codzienna rutyna, wystrzegajcie się w tym czasie podejmowania ważnych decyzji. Wibracja dnia 1 sprzyja działaniu, po niekorzystnym czasie, czyli po 12.10. Dzisiejszy dzień sprzyja ważnym rozmowom biznesowym, łatwo będzie znaleźć wszelkie uchybienia i błędy, szczęśliwy czas na ślub, satysfakcjonujący seks oraz  dbanie o zdrowie i urodę. CZWARTEK w znaku Byka i wolny od pustego kursu Księżyca sprzyjać będzie sprawom zawodowym, urzędowym, podróżom i randkom. Warto wykorzystać dobrą aurę na ważne sprawy i wszelkie zaległości, osoby poszukujące pracy powinny dziś podwoić wysiłki. Możecie dziś poznać jakąś miłą osobę, jedyny mankament dzisiejszego dnia to po południu kumulacja emocji. PIĄTEK, dziś już cały dzień będzie pod wpływem pustego kursu Księżyca, dokładnie do 23.22.więc jak poprzednio, trzeba się skoncentrować na codziennych obowiązkach, nauce, ewentualnie sprawach urzędowych, niczego radykalnie nie zmieniać i po pracy zająć się sobą i relaksować się. Udany dzień w sprawach osobistych.  SOBOTA będzie bardzo pozytywnym dniem. Nowe znajomości, spotkania, miłe rozmowy z bliskimi, odkrywanie nowych pasji, cokolwiek sobie wymyślicie powiedzie się J Odpoczywajcie i cieszcie się życiem. Jeżeli macie jakiś ważny temat do omówienia w rodzinie dziś możecie dyskutować, aura sprzyja.  Jeśli ktoś chce cokolwiek definitywnie zakończyć i zrobi to z pełną świadomością, sprawa lub człowiek więcej nie wróci. NIEDZIELA podobna w aurze do soboty, sprzyja randkom, miłym spotkaniom, sztuce i  relaksowi. Możecie dziś robić z dobrym efektem zabiegi pielęgnacyjne. Jedyny minus to możecie mieć niepohamowany apetyt, więc uwaga  na to co zjadacie.

Dni pustego kursu Księżyca, (pamiętajcie aby w te dni niczego nie zaczynać, zająć się sobą, rutynowymi obowiązkami, niczego radykalnie nie zmieniać.)

7.05.od godz.14.42. do godz. 12.10. następnego dnia

10.05. od godz.2.30.do 23.22.

12.05.od godz.15.33. do 11.58. następnego dnia

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™