Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 5 do 11.11.

Witajcie,

Nadchodzący tydzień upłynie pod wpływem ubywającego Księżyca, nów 13. 11. Będzie trochę emocjonalnie ale z wyzwaniami które wymagają zdecydowania i skupienia szybko się uporacie. Te istotne sprawy zaplanujcie na sam początek tygodnia bo później może być trochę trudniej z powodu nadmiaru emocji. Pamiętajcie, że to ostatni tydzień na oczyszczanie, pozbywanie się, gruntowne porządkowanie.

Poniedziałek będzie wyjątkowo dobrym dniem. Jeśli macie jakieś trudne sprawy to możecie śmiało je dziś załatwić. Wszelkie negocjacje, ugody, sprawy w urzędach, wszelkie zaległości to wszystko pójdzie jak z płatka. W pracy i w domu wszystko się powiedzie. Po pracy bardzo udane i namiętne randki. Zawarte dziś małżeństwa będą miały dobrą i szczęśliwą przyszłość. Możecie medytować w intencji miłości. Wtorek to dzień podejmowania decyzji i nauki. Będziecie kreatywni, twórczy i opiekuńczy. Unikajcie tylko krytyki i trudnych rozmów a także ryzykownych decyzji biznesowych. Środa będzie dniem zrywania ze schematami. Czekają Was zmiany i zamieszanie. Jeśli będziecie skupieni na swoich sprawach wszystko się uda. Osoby uzdolnione ezoterycznie dziś będą miały przypływ twórczej weny. Czwartek może być trochę trudny emocjonalnie, możecie być zbyt ambitni, czepliwi i nadwrażliwi… unikajcie drażliwych tematów, nie wtrącajcie się do cudzych spraw. A nie daj Boże dziś dyskutować z przełożonym… Osoby szukające pracy mogą dziś coś znaleźć. Po południu możecie mieć miłe spotkania towarzyskie albo czas na pielęgnację urody. W magii planety sprzyjają paleniu złotych świec na przyciągnięcie pieniędzy. Piątek niestety to kolejny dzień fatalnych emocji… unikajcie załatwiania spraw urzędowych i dalekich podróży. W pracy postarajcie się o maksymalne skupienie. W biznesie kontrolowanie wydatków. Po południu dobrze będzie wyjść na spacer albo zająć się pielęgnacją urody i sprawami domowymi. W magii dzień definitywnego zakańczania. Sobotnie przedpołudnie sprzyja obowiązkom domowym, spacerom i lekturze. Wieczorem księżycowa aura zaprasza do spotkań towarzyskich i namiętnych randek. Niedzielna aura będzie bardzo sprzyjająca spotkaniom i kontaktom międzyludzkim. Wszyscy będziemy wyjątkowo życzliwi i empatyczni. Spotkania przyjacielskie  ciepłe a randki bardzo namiętne. Zawarte dziś małżeństwa będą wyjątkowe i szczęśliwe.

Uważajcie na pusty kurs Księżyca, w te dni najlepiej zająć się sobą, relaks ewentualnie sprawy domowe. Niczego nie zaczynamy, nie inwestujemy, nie podpisujemy umów, nie podejmujemy ważnych życiowych decyzji  itd….

Te dni to: 7-8 listopada od godz.16.28 do 5.36.

10 listopada od godz.1.28 do 10.36.

Udanego tygodnia Kochani 🙂

Najlepsze dni na sprawy finansowe w listopadzie:  8, 9, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 29, 30

Niepomyślne dni, unikajcie podejmowania ważnych decyzji finansowych w dniach: 6, 7, 10, 12, 13, 14, 21, 22, 23, 27, 28.

Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w listopadzie pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™