Website Survey

Aktualna faza Księzyca od 4 do 10.06.

Witam,

Tydzień zaczniemy od pełni Księżyca, konkretnie o godz.13.13. Nie muszę chyba przypominać  stałym czytelnikom, że pełnia wiąże się z nerwową atmosferą. Tak więc nie planujcie spraw, którym w emocjach można nie podołać. Od wtorku będzie już lepiej, będziemy dla siebie życzliwi i chętni do pomocy. W pracy spokojnie i bez większych zawirowań. Przybędzie nam siły i silnej woli do walki z kilogramami, poprawieniem kondycji czy walką z nałogami. Najbliższy nów 19.06. o godz.17.03.

Poniedziałek z powodu pełni Księżyca może być nieco trudniejszy. Można popaść w konflikt czy kłótnię bo ludzie będą rozdrażnieni, drobiazgowi i czepliwi. Zdobądźcie się na dystans i zwolnijcie tempo zarówno w pracy jak i w domu. Dzisiejszy dzień sprzyja radykalnemu zakończeniu kłopotliwych relacji, rozpoczęciu odchudzania, podróżom oraz drobnym flirtom. Dobrze nam zrobi medytacja i robienie rytuałów. Wtorek przyniesie dobrą aurę do pracy i nauki. Z łatwością dacie sobie radę nawet z najtrudniejszymi zadaniami. W biznesowych sprawach bądźcie czujni bo mogą wyjść na jaw jakieś tajemnice i układy. Uważnie czytajcie teksty pisane na dole umowy drobnym drukiem!!! Dobry dzień na podróże, sport, kontynuację kuracji odchudzających, zabiegów pielęgnacyjnych (celulit) oraz spotkania towarzyskie. Jeśli macie w planie porządki to bez żalu wyrzucajcie stare, zbędne rupiecie. Środa z wibracją osiem sprawi że możecie dziś wpaść na pomysł inwestycji, która przyniesie dodatkowe dochody. Będziecie aktywni i waleczni w sprawach finansowych. Uda się odzyskać długi. Dzisiejszy dzień sprzyja też porządkom, dbaniu o urodę. Wyjątkowo udadzą się rytuały. Czwartek będzie spokojny, wręcz senny. Uważajcie na spóźnienia i bądźcie uważni na drodze. Uda się sprawnie załatwić wszelkie sprawy i podołać uciążliwym obowiązkom. Zadbajcie o zdrowie i urodę ( nałóż maseczkę). Dla osób mających ogródki –wyrwane dziś chwasty szybko nie odrosną. Dziś dobry dzień na medytację. Piątek z wibracją jeden sprawi że poczujecie przypływ energii. Walczcie z konkurencją i nie dajcie się wykorzystywać. Dążcie wytrwale i samodzielnie do sukcesów. Od popołudnia Księżyc znajdzie się w trygonie z Wenus co zapowiada udany weekend z rodziną i bliskimi w miłej, dobrej atmosferze. Sport, podróże i imprezy towarzyskie pozwolą oderwać się od codzienności i dadzą wytchnienie. W magii ćwiczcie afirmacje. Od dziś będziemy kibicować, mam nadzieję że będzie warto 🙂 Sobota sprzyja randkom, zakupom i imprezom. A dzięki wyjątkowej kreatywności uda się niektórym wpaść na dobry pomysł dotyczący kariery zawodowej i podjąć istotne decyzje rodzinne. Dzisiejszy dzień sprzyja również uczniom i studentom. Dziś będzie tak dobra aura że praktycznie nie ma opcji żeby nie odpocząć 🙂 Niedziela dla niektórych osób będzie się wiązała z podjęciem decyzji przynoszącej sukcesy. Poza tym niedziela jest dniem miłości, relaksu i odpoczynku. W sypialni będzie wyjątkowo namiętnie i gorąco. Możecie zapalić różowe świece aby przywołać miłość i dobre relacje przyjacielskie. Prorocze sny i przeczucia mogą się sprawdzić..

Udanego tygodnia dla wszystkich 🙂

Pusty kurs Księżyca, w którym nie należy niczego inicjować, podpisywać umów, podejmować ważnych decyzji, robić większych zakupów. Najlepiej zająć się własnym zdrowiem i wyciszeniem. Te dni to: 5.06.od godz.7.09.do 14.32.   7.06. od godz.14.39. do 16.18.   19.06. od godz.20.34.do 21.23.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe w czerwcu: 2, 3, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 26, 27, 30.

Unikajcie podejmowania ważnych decyzji finansowych w dniach: 1, 4, 5, 7, 8, 14, 19, 20, 21, 24, 25, 28, 29.

Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w czerwcu pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™