Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 4 do 10.03.

Witajcie Kochani, życzę Wam dobrego, pomyślnego tygodnia 🙂

Chyba wszyscy już mamy dosyć zimy i szarości… każdy z nas wygląda promieni słonecznych i dobrej aury. Ten tydzień przyniesie zmienną aurę, raz będziemy radości i optymistycznie nastawieni innym razem nieco nerwowi. Nadchodzący tydzień będzie sprzyjał pracy, nauce i ciepłym chwilom z bliskimi. Ale przede wszystkim jest dobrym czasem na wszelkie diety oczyszczające i odchudzające. Wielkimi krokami idzie wiosna pora się obudzić i zrobić coś dla siebie Mamy ubywający Księżyc, więc jeśli będziemy konsekwentni, nasze działania przyniosą wymierne efekty. Oczyszczająca dieta z kaszy jaglanej jest rewelacyjna, napiszę o niej na fb. Najbliższy nów nastąpi 11 marca o godz.20.52.

PONIEDZIAŁEK zaczniemy energicznie, będziemy chcieli zmian, a co najlepsze będziemy te zmiany wprowadzać w życie. Jeśli nie zabraknie konsekwencji uda się wszystko znakomicie. Osoby szukające pracy mogą ją znaleźć. W biznesie trzeba dobrze zaplanować jeśli chcecie zainwestować. Poza tym skorzystajcie z dobrej energii i zadbajcie o kondycję, może tak zacząć od energicznego spaceru po pracy ?Dziś dobry dzień na wizualizacje, artyści poczują przypływ weny. WTOREK to kolejny dzień sprzyjający działaniu i pracy. Kto ma jakieś zaległości szybko się z nimi upora. Może być tylko problem z emocjami, dlatego uważajcie na drodze, jeśli nie musicie nie udawajcie się dziś w podróż. Dzisiejszy dzień sprzyja randkom (może być bardzo namiętnie), zakupom i pracy nad rozwojem duchowym. W sypialniach przeżyjecie dziś piękne, pełne namiętności chwile. ŚRODA, dzisiejszy dzień będzie trochę nerwowy, dlatego uwaga na drodze i w dyskusjach z szefem. Kreatywność dobrze wykorzystać w konstruktywny sposób, osoby szukające pracy mają szansę na sukces. Dziś można rozpocząć dietę oczyszczającą. Po pracy poświęćcie czas na zdrowie , relaks i maseczki. CZWARTEK podobny w aurze do środy. Nadmierne emocje plus dobre wyniki w pracy i w wyszukiwaniu informacji. Świetny dzień do nauki. Uważajcie tylko za kierownicą!!  Nadmiar emocji spróbujcie wykorzystać na poprawienie  kondycji. Może trochę ruchu na świeżym powietrzu? Noi oczywiście dobra, zdrowa, lekka dieta. Dzisiejsza aura sprawi że w relacjach mogą być zgrzyty, wiedząc o tym wcześniej, można zapobiec i wymyślić jakieś antidotum 🙂 PIĄTEK i święto kobiet na szczęście upłynie w dobrej, pogodnej aurze. Może nawet przynieść niespodzianki w postaci interesujących, nowych znajomości oraz miłe, serdeczne spotkania towarzyskie i randki. Dziś możemy także pozbywać się tego co nam już nie służy, odcinamy wszystko co złe i niepotrzebne. Możemy też popracować nad naszymi złymi przyzwyczajeniami i nałogami, aura pomoże… Co jeszcze dziś może się zdarzyć i udać? Podróże , zmiany w wystroju domu, medytacje i spontaniczne reakcje , nagłe zmiany planów. SOBOTA będzie kontynuacją dobrej piątkowej aury. W dobrych nastrojach szybko uporamy się z obowiązkami domowymi a potem już przyjemności i relaks… zakupy, dbanie o urodę, spotkania towarzyskie, podróże, spacery, ogólnie aktywność oraz wisienka na torcie …niektórzy mocno zakochają się na wiosnę 🙂 NIEDZIELA będzie czasem poświęcenia całej uwagi bliskim i relaksowi. Odpuście sobie ewentualne zaległości w obowiązkach domowych, wrzućcie na luz… dziś dobrze jest zapalić kadzidełka na przywołanie pomyślności a   świece na przywołanie  miłości. Jeśli ktoś dziś bierze ślub to ta data będzie dla obydwojga niezwykle szczęśliwa.

Zwróćcie uwagę na dni pustego kursu Księżyca, ponieważ w tym czasie cokolwiek zaczynamy nie ma szans na powodzenie. Najlepiej zająć się wtedy własnym zdrowiem i relaksem.

Te dnie to: 5 i 6.03. w godzinach  16.29. do 1.15. 7-8.03. w godzinach 22.15-4.03.oraz 8-10.03. w godzinach 23.09.-7.20.

Dni w których lepiej niczego nie zaczynać: 11, 14, 15, 20, 22, 23, 24, 27.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Iwona pisze:

  Witam Pani Haniu,
  mam nadzieję, ze Pani przerwa w pisaniu bloga i strony na fb nie jest spowodowana czymś bardzo poważnym (smutnym). Bardzo brakuje mi Pani wpisów, mądrości i ciepła:) Do szybkiego i częstego usłyszenia.
  Cieplutko pozdrawiam
  Iwona

  • admin pisze:

   Witaj Iwonko,
   Dziękuję za dobre serduszko :*
   Trochę mi teraz trudniej ale przeszkody są po to aby je pokonywać 🙂
   Mam nadzieję że to co złe niebawem minie i powrócę do częstszego pisania. Motorem do szybkiego powrotu są takie miłe komentarze jak Twój 🙂
   Pozdrawiam serdecznie Kochanie 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™