Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 30.04. do 6.05.

Ciepłe pozdrowienia dla wszystkich:)

Przed nami tydzień w rosnącej fazie Księżyca a więc będziemy w dobrych nastrojach. Warto będzie wykorzystać ten czas aktywnie, najlepiej na łonie przyrody by zregenerować siły. Pełnia Księżyca już w przyszłą niedzielę 6.05.o godz.5.36.

W poniedziałek będziecie w dobrych nastrojach, aura sprzyja odnawianiu kontaktów, spotkaniom z przyjaciółmi, dobrej zabawie oraz pracy w ogródkach. Dla sympatyków magii w nocy z 30.04 na 1.05.będzie święto pogańskie sabat Baltaine . Jest to czas kiedy symbolicznie zaczyna się nowa pora roku a przyroda budzi się do życia. W związku z tym zaprasza się na wieczór gości, sprząta się dom, pali stare niepotrzebne papiery, przystraja mieszkanie kwiatami, na stołach stawia owoce i kolorowe świece( białe, różowe lub czerwone, zielone lub złote) co symbolizuje powodzenie i  ma przyciągać szczęście, radość, dobrych ludzi, miłość i finanse. Świece zapala się po przyjściu gości i mają płonąć do rana. Tego wieczoru pragnący dziecka mogą je szczęśliwie począć. Wtorek od 10 rano może wprowadzić  nieco nerwową atmosferę więc unikajcie kłótni, wyczerpującej pracy oraz nowych przedsięwzięć  w biznesie. Najlepiej wyjść na spacer albo zabrać się za domowe porządki. Dziś jest dobry dzień na odchudzanie i medytację. Aby wyciszyć emocje zapalcie sobie kadzidełko. We środę od rana dobrze byłoby kierować się logiką aby zapanować nad sytuacją. Od 12.22. możecie podejmować ważne decyzje. Ogólnie dzień sprzyja pracy, sztuce i miłości. Nie forsujcie się dziś fizycznie. Czwartek mówi do nas –,, nie ryzykuj, zregeneruj siły”. Tak więc postarajcie się znaleźć czas na spacery, miłe spotkania, zabawę i miłe zajęcia. Wyjątkowo mogą się udać gorące randki. Unikajcie dziś podróży. Piątkowa wibracja ułatwia podejmowanie ważnych decyzji i sprawi że będziemy w dobrym nastroju. Przestrzega też aby  nie pożyczać dziś nikomu pieniędzy. Dobry dzień na porządki i imprezy. Kto szuka miłości może zapalić w tej intencji świece. Sobota tuż przed pełnią sprawi że może być nieco nerwowo. Lepiej więc nie dyskutować i wymyślić jakiś miły sposób relaksu z rodziną. Może zajęcia  rekreacyjne na powietrzu albo basen? Intuicja dziś nikogo nie zawiedzie, warto jej posłuchać. Dobry dzień na rytuały miłosne. Niedziela i pełnia Księżyca nie będzie najłatwiejszym dniem… Uważajcie na emocje  bo wszyscy będą nerwowi. Pośpijcie sobie dłużej a potem zadbajcie o bliskich. Unikajcie dziś podróży.

Miłego weekendu Kochani, odpoczywajcie i regenerujcie siły:)

Pusty Kurs Księżyca, którym nie należy niczego zaczynać, podejmować ważnych decyzji, podpisywać umów. Najlepiej poświęcić czas na regenerację sił. Te dni to; 30.04. od godz.16.18.do 1.03.nastepnego dnia, 2.05.od godz.12.59 do 4.05. następnego dnia,4.05.od godz.20.30.do 4.21 następnego dnia, 6.05.od godz.14.15.do3.40.następnego dnia.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
 1. Natalie Anne pisze:

  Senkju, dzisiaj faktycznie nieźle narobiłam się w swoim ogródku, ale przynajmniej mam spokój na jakiś czas :))

  • admin pisze:

   Pliss:) to robiłyśmy to samo, widziałaś ile miałam do wsadzenia petunii? Wczoraj wrzuciłam na face’a jak były w kartonie. Dziś grzecznie i pięknie posadzone w donicach i skrzynkach a żar lał się z nieba… Na jutro zostawiłam do posadzenia na rabatkach dalie i niezapominajki:)

   • Natalie Anne pisze:

    Widziałam, ja już wszystko co miałam na tym etapie zrobiłam. Maciejka posiana, groszek pachnący też, dalie posadzone także, wypielone, przesadzone. Ogród ujarzmiony i byle do następnego nowiu 🙂
    Upał był, ale za to jak teraz ładna opalenizna… :))

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™