Website Survey

Aktualna faza Księzyca od 3 do 9 grudnia

Witajcie Kochani w pierwszy tydzień świątecznego miesiąca 🙂

Mamy ubywający Księżyc, stali czytelnicy wiedzą że to doskonały czas na pozbywanie się, odchudzanie, pożegnania, wyrzucanie z życia tego co już zbędne. Świetna pora na przedświąteczne porządki i oczyszczanie domów i nas ze złej energii. W czwartek Księżyc doda nam energii i witalności. Najbliższy nów dopiero 13.12. o godz.13.12.

Poniedziałek i Księżyc w kwadraturze z Saturnem wspomoże wyjątkowo w pozbywaniu się i uwolnieniu od złych nawyków i nałogów. Wibracja dnia dwa sprawi że będziecie pomocni i empatyczni dla innych. Poza tym dzień sprzyja pracy i dbaniu o urodę. Osoby szukające pracy mają szansę ją znaleźć. Artyści mogą liczyć na przypływ weny. Dzisiejszej nocy możecie mieć prorocze sny. Wtorek z wibracją trzy sprawi, że będziemy bardzo pomysłowi i w dobrym nastroju. Osoby posiadające własny biznes mogą wykorzystać dzisiejszą dobrą aurę do reklamowania swoich usług i  produktów. Pozostali mogą zawrzeć bardzo ciekawe znajomości, wpaść na dobre pomysły. Dziś możemy wizualizować radość i miłość. Uważajcie na zakupach bo możecie dziś ulec magii promocji… Środa z wibracją 4 sprawi że będziemy świetnie zorganizowani. Księżycowa aura doda nam dziś kreatywności. Uda się załatwić pilne sprawy, zwłaszcza w urzędach. Po godz.13.52. kiedy Księżyc będzie w opozycji z Neptunem nie podejmujcie ważnych decyzji. Czwartek i Księżyc w kwadrze (widoczna połowa tarczy ) sprawi że będziemy mieć problem z nadmiarem emocji.. . Spróbujcie po prostu przetrwać ten dzień, maksymalnie skupić uwagę na ważnych sprawach, pracy i nadrabianiu zaległości. Możecie zabrać się do cięższych prac, świetnie sobie poradzicie. Po południu można zadbać o urodę, maseczki, pilingi, to co sprawi że poprawicie sobie urodę. Możecie dla uspokojenia także medytować. Piątek to Księżyc w znaku Wagi i dobry moment na szukanie nowych pracowników i podpisywanie umów. Możecie spodziewać się wzmożonych kontroli i wszelkich sprawdzianów. Po południu czas nauki, kontemplacji, wyciszenia, spacerów i bliskości. Możecie dziś palić czerwone świece na szczęśliwą miłość. Sobota będzie wspaniałym dniem sprzyjającym wszelkim  ciekawym kontaktom, dyskusjom, pojednaniom, wymianie wiedzy i  reklamie. Osoby nieśmiałe mogą dziś odnaleźć swoją miłość ponieważ będą odważniejsze niż zazwyczaj. Wspaniały dzień na zawieranie związków małżeńskich i udany, namiętny seks. Możecie dziś także zrobić rytuały i wizualizować miłość i powodzenie. Niedziela sprzyja wszelkim kontaktom i bliskości. Możecie spotkać wspaniałą miłość, możecie cudownie bawić się w gronie przyjaciół, aura miłości ,bliskości, rozrywki, namiętnego seksu. Bardzo dobra aura do zawierania małżeństw.

Pusty kurs Księżyca, nie podejmujcie w tym czasie ważnych decyzji, zajmijcie się zdrowiem, relaksem.  Te dni to: 2-3 grudnia od godz. 7.56 do 2.58.

4-5 grudnia od godz.23.09. do 12.53.

7grudnia od godz.11.37 do 19.56.

9 grudnia od godz.1.38.do 22.52.

Najlepsze dni  na sprawy finansowe w grudniu: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15,17, 18, 19, 20, 22, 23.

Złe dni: 10, 11, 13, 16, 21, 24, 27, 28, 29, 30, 31.

Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w grudniu pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Monika pisze:

  Haniu, piszę do Ciebie z prosba o rade/pomoc.
  W niedziele powiesił się nasz bliski kolega. Ja na szczeście tego nie musiałam ogladać, ale mój parter był przy tym jak przyjechała policja i to on z jeszcze jedną osoba otwierał mieszkanie w ktorym ten kolega się powiesił.
  Od wtorku, gdy o tym wszystkim sie dowiedziałam i w zwiazku z tym, ze ten temat cały czas wraca czuje duzy niepokój. Wczoraj sie modliłam za dusze zmarłych i zapaliłam białą świece. Trochę sie uspokoiłam, ale jeszcze cały czas jest mi chłodno, chociaż cieplej niz wczoraj.
  Czy mogłabyś mi coś polecić co jeszcze mogła bym zrobić aby zapewnic sobie wiecej spokoju? i pomóc mojemu partnerowi. Bedzie musiał pojechać jeszcze raz do tego mieszkania w sobote?

  Bede wdzięczna za poradę

  Monika

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™