Website Survey

Aktualna faza Księzyca od 3 do 7.04.

Witajcie 🙂

Przed nami trochę skrócona prognoza księżycowa. Jako że Księżyc znajduje się w ubywającej fazie i zmierza ku nowiu przypominam, że to dobry czas na robienie oczyszczania i porządków w życiu. Pozbywajmy się wszystkiego co nas ogranicza i nie przynosi zadowolenia. Możecie stosować diety i wszelkie zmiany dotyczące poprawy zdrowia i wyglądu.

ŚRODA –z wibracją 4 sprawi że to co postanowicie i będziecie uparcie realizować przyniesie dobre efekty. Uda się odkryć jakieś błędy. Starajcie się tylko nikogo nie krytykować , oceniać, unikajcie cięższych prac i większego wysiłku, pilnujcie swoich spraw. Najlepszy dzień do medytacji, odchudzania, pielęgnacji skóry. CZWARTEK, Księżyc jest w znaku Koziorożca, dzisiejszy dzień będzie miał dobrą energię, będziemy kreatywni, optymistycznie nastawieni  do życia, chętni  do zmian. Dziś czas podróży, zakupów, namiętnych randek, medytacji i niezbyt wyczerpującego ruchu na świeżym powietrzu. Z wibracją dnia 5 może być bardzo  ekscytująco… PIĄTEK jest dniem nawiązywania nowych znajomości, miłych relacji. To dobry czas na naukę,  znajdowania nowych informacji i weny twórczej dla artystów.. Warto wziąć udział we wszelkich szkoleniach. SOBOTA i NIEDZIELA będą w miłej aurze, sprzyjają relaksowi, flirtowaniu i dbaniu o zdrowie i urodę. Jeśli nie macie ochoty ani okazji na flirty zróbcie medytację. Uważajcie na słodycze, teraz tuczą podwójnie. W niedzielę jest szczęśliwy dzień na zawieranie małżeństw. Życzę wszystkim udanego tygodnia 🙂

W czasie pustego kursu Księżyca unikajcie podejmowania ważnych decyzji i dokonywania zmian. Najlepiej zająć się zdrowiem i relaksem.

3-4.04.od godz.12.36 do 10.43.

5-6.04. od godz.19.23. do 15.01.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
  1. Anna pisze:

    Witaj Haniu
    Chciałam tylko zapytać czy czasem środa nie powinna wibrować wibracją 3,dalej czwartek wibracją 4 itd.Wtedy opisy dni przesunąsię o jeden dzień.
    Pozdrawiam Anna

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™