Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 29.10. do 4.11.

Witajcie,

W poniedziałek będzie pełnia Księżyca, dokładnie o godz.20.51. Tydzień po pełni zapowiada się energetycznie, wiele uda się zyskać o ile włożycie w to pomysły i energię. Warto będzie zdobywać wiedzę, aura sprzyja wszelkim kursom i szkoleniom. Cały tydzień sprzyja także zabiegom kosmetycznym.

Poniedziałkowa pełnia sprawi że trudno będzie zachować spokój. Możemy być nerwowi i złośliwi. Mimo wszystko to korzystny dzień dla biznesu, na zakładanie nowych firm. Bądźcie uważni na drodze. Aura sprzyja zabiegom kosmetycznym typu piling i depilacja. Możecie dziś włożyć pod zlew kilka monet, które  przyciągną  powodzenie. Wtorek zapowiada się bardzo przyjemnie bo po nerwowym poniedziałku ostygną emocje i będzie można załatwić nawet najtrudniejsze sprawy, uda się porozumieć  z kimś kto robił problemy. Niektórzy z Was odzyskają długi. Osoby szukające pracy mogą ją znaleźć. W magii dobry czas na rytuały, w których chcecie się czegoś pozbyć. Możecie zrobić sobie kąpiel z dodatkiem soli dla oczyszczenia. Środa będzie sprzyjać ważnym rozmowom o finansach oraz dobrym i mądrym decyzjom biznesowym. Mogą wyjść na jaw jakieś tajemnice i układy.  Aura sprzyja ludziom odważnym, to co dziś uda się wdrożyć w życie przyniesie wiele korzyści. Dotyczy to również życia osobistego. Po południu czas na randki i dbanie o zdrowie. Można dziś zacząć odchudzanie bo efekty będą bardzo korzystne, Księżyc wspomoże. Czwartek przyniesie ciepłą, dobrą atmosferę w której wszyscy będą ze sobą współpracować. Zajmiecie się nauką, wpadniecie na dobre pomysły, artyści poczują przypływ weny twórczej, nowe interesy przyniosą   zyski. Idylla jak w bajce J Będzie to szczęśliwy dzień, dlatego warto zagrać w jakąś grę liczbową. Jedyne na co trzeba uważać na rygor w jadłospisie bo dziś tyje się podwójnie. Piątek zmienny, plany i pomysły będą ulegać zmianom. Wibracja dnia pomoże w koncentracji na pracy. Będziecie spostrzegawczy i wścibscy, pilnujcie swoich sekretów. Kto wybierze się w podróż może być pewien że będzie szczęśliwa. W magii można palić niebieskie świece w intencji sprawnego przyswajania wiedzy. Sobota i niedziela sprzyja spotkaniom rodzinnym i towarzyskim, odpoczynkowi  i namiętności w seksie. Sobotnia wibracja  wspomaga nowe pomysły, wszelkie nowinki, nowemu spojrzeniu na wiele kwestii. Wspaniale uda się medytacja. W niedzielę będzie jeszcze przyjemniej bo Księżyc znajdzie się pod wpływem  znaku Raka. Będziemy wyjątkowo wyrozumiali i radośni. Zawarte dziś małżeństwo będzie wyjątkowo udane trwałe i szczęśliwe.

Udanego i szczęśliwego tygodnia Kochani 🙂

Pusty kurs Księżyca w czasie którego nie robimy niczego ważnego; 28-29 października od godz.2.33 do 7.16., 29-31 października od godz.22.02 do 19.41, 2-3 listopada od godz.10.23 do 8.44., 4 listopada od godz.9.38. do 20.40.

Najlepsze dni na sprawy finansowe w październiku:   29, 30, 31 października, 2, 4, 5 listopada

Niepomyślne dni, unikajcie podejmowania ważnych decyzji finansowych w dniach: 3 listopada


Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w październiku i listopadzie pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™