Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 26.08. do 2.09.

Witajcie Kochani 🙂

Czeka nas bardzo ciekawy tydzień… ostatni tydzień lata. Układ planet przyniesie wiele miłych zmian, niespodzianek, propozycji, bardzo dużo miłości i namiętności. Warto będzie zaufać intuicji i iść drogą według własnych koncepcji. Aura sprzyja nauce, pracy, podróżom, dobrym zmianom, ciepłym relacjom. Możecie zdobyć serce osoby  na której wam zależy. Może się zdarzyć niespodziewana szalona randka na początku tygodnia.

Niech wszystkie dobre zdarzenia zagoszczą w Waszym życiu, dobrego, pełnego miłych niespodzianek tygodnia 🙂

PONIEDZIAŁEK – Dzięki wyjątkowemu układowi planet dzisiejszy dzień zapowiada się bardzo ciekawie. Czekają nas miłe niespodzianki, wiadomości, propozycje, dziwne szczęśliwe zbiegi okoliczności, dzięki którym zawiłe dotąd sprawy nagle się ułożą. Jeśli nie same, to los postawi na naszej drodze odpowiednie wspierające osoby. Wykorzystajcie dobry czas na poprawienie swojej sytuacji materialnej i osobistej. Warto posłuchać własnej intuicji i być odważnym, ambitnym, nie bać się zmian. Mamy szansę na poprawienie relacji, randki będą dziś wyjątkowe. Zadbajcie o urodę, maseczki i piling będą bardziej skuteczne. WTOREK – z wibracją 5 da nam energię i dobre pomysły. Dobrze byłoby je wykorzystać w pracy i na randkach. Dziś cudowna energia miłości i namiętności. Sprzyjająca aura na medytowanie. Uważajcie dziś na „znakomite” okazje i ludzi którzy będą chcieli coś zaproponować jako świetną okazję. Nie dajcie się oszukać ani przekonać do tego co zbędne. Uważajcie na umowy a w nich tekst drobnym drukiem. Pilnujcie portfeli i osobistych rzeczy, które łatwo ukraść. ŚRODA– dzisiejszy dzień sprzyja nauce, podróżom, trudnym wyzwaniom i zakupom. Będziemy energiczni i wyjątkowo sprawni intelektualnie. Dobra aura na naprawianie relacji, będzie miło i ciepło. CZWARTEK – od dziś będzie sprzyjać nam wyjątkowe szczęście J. Aura sprzyja twórczości artystycznej, miłości, inspiracjom, podróżom, zakupom i porządkom. PIĄTEK od rana będzie dniem nadrabiania zaległości i pracy. Po południu aura wspomoże nas w wyjaśnianiu nieporozumień osobistych, byśmy wieczorem po 21.30. mogli cieszyć się namiętnym seksem. SOBOTA będzie dniem relaksu, medytacji, przyjemności, podróży i namiętnych randek (układ planet sprzyja ożywieniu uczuć). Jak zwykle namawiam Was do dbania o siebie, o ruch na powietrzu, kontakt z przyrodą. Dzisiejszy dzień jest szczególnie szczęśliwy dla nowożeńców. Wibracja dnia zachęca do zakańczania starych spraw. NIEDZIELA to dobry czas na relaks, rodzinne spotkania i konstruktywne rozmowy. Jeśli jesteście z kimś w konflikcie, dziś macie szansę na zgodę. Wiele osób wreszcie odzyska równowagę emocjonalną. Dobry dzień na magię miłosną i podróże. Seks będzie wyjątkowy.

Pusty kurs Księżyca to czas, kiedy należy zająć się swoimi sprawami, zdrowiem, odpoczynkiem, wyciszeniem. Nie można odejmować i realizować nowych ważnych spraw, ponieważ mogą się nie udać.

Dni pustego kursu Księżyca;

28.08.od godz.00.59 do 1.09

29-30.08. od godz.6.46 do 13.34

1-2.09. od godz.2.08 do 2.02.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Anna pisze:

  Haniu
  NAPISZĘ TAK TYDZIEŃ ZGODNIE Z TYM CO NAPISAŁAS I W TEJ ZAKŁADCE I ODNOŚNIE KARTY TYGODNIA-ZGADZA SIĘ CO DO DNIA.
  Naprawdę sama nie wierzę ale aury poszczególnych dni ,które opisałas spełniaja mi się we wszystkim.
  Mało tego mam spotkani(może randkę) też w sobotę i wiem ,ze druga osoba aż kipi od namiętności,kto wie jak będzie??
  A w niedzielę czeka mnie konstruktywna rozmowa w sprawach zawodowych możliwości ale przyjaznym gronie wraz z emocjonalnymi rozmowami i tez nie wiem jak się skończy??
  Widzę,ze urlop dał Ci energię i wzbogacił O siłę tak dobrych trafnych interpretacji i wpływów planet.
  Dziękuję Ci za dobrą energię. Pozdtrawiam serdecznie i zwracam podwójnię dobro.

  • admin pisze:

   Witaj Aniu,
   Cieszę się że wszystko Ci się sprawdza. Oby tak dalej i tylko dobre rzeczy 🙂 Dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™