Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 25.06 do 1.07.

Witam,

Nadchodzący tydzień upłynie w fazie rosnącego Księżyca, więc nie zabraknie pomysłów i energii do działania. Zaczynają się urlopy, tak więc niektórzy będą odpoczywać, podróżować i regenerować a ci którzy pozostaną w pracy zrealizują się w nowych pasjach i nowych miłościach :). W rosnącym Księżycu będziemy cieszyć się życiem w formie dostępnej każdemu. Dla zainteresowanych magią, najbliższa pełnia 3.07. o godz.20.53.

Poniedziałkowa aura ostrzega przed ryzykiem. Uważajcie więc w podróży i w interesach. Unikajcie dziwnych znajomości i propozycji bo możecie zostać wykorzystani. Postarajcie się dziś za bardzo nie eksploatować, zadbajcie o zdrowie i urodę. W magii dobry dzień na wizualizowanie marzeń. Wtorkowa aura od rana namawia do załatwiania wszystkiego od ręki, nie zostawiania na później zwłaszcza w sprawach urzędowych. Zadbajcie o rachunki i ważne sprawy. Po południu spokój i relaks, ufarbowane dziś włosy dłużej zachowają intensywny kolor. Środa będzie sprzyjać dobrym relacjom, poflirtujecie, spotkacie się z przyjaciółmi, w miłej atmosferze upłynie wam czas. Słuchajcie intuicji i dbajcie o zdrowie. Właśnie wyostrzona intuicja może pomóc odkryć kto wam szkodzi. Decyzja o uprawianiu sportu właśnie dziś pomoże na długo wytrwać w tym postanowieniu. Dla osób utalentowanych artystycznie przyjdzie twórcza wena. Czwartek z wibracją trzy zainspiruje was do nowych, ciekawych pomysłów więc bądźcie otwarci i ciekawscy. Praca i randkowanie to temat dnia. Wykorzystajcie ten dobry dzień 🙂 na jedno i drugie. W pracy warto dziś szukać współpracowników i przygotować reklamy. Po południu zakupy, czas na relaks, randki i imprezy. Niektórym uda się dziś wygrać w gry liczbowe. W magii dobry dzień na czary miłosne mimo że to nie piątek. Piątek zaskoczy nas trudniejszą aurą (Księżyc w znaku Skorpiona). Dlatego słuchajcie intuicji, nie podejmujcie nagłych decyzji, nie dajcie się wykorzystywać w pracy, uważajcie w podróży i zajmijcie się zdrowiem , spacer będzie najlepszy. Uważajcie tez na dietę, dziś łatwiej przytyć. Sobota to już zupełnie inny dzień 🙂 Będziecie w dobrych nastrojach, energiczni , pewni siebie i zdecydowani. Wibracja dnia sprawi też że nie zabraknie wam doskonałych pomysłów. Zajmiecie się dziś sportem, kimś najbliższym, poflirtujecie, zachce się wam popróbować nowych smaków., poszalejecie artystycznie. I dobrze w końcu sobota to dzień relaksu. Niedziela przyniesie miłą, cudowną, ciepłą aurę, dzięki której poczujecie się wyluzowani, spokojni i radośni. Będziecie łasuchować i sprawiać sobie przyjemności. Uważajcie tylko na zakupach bo można dziś sporo wydać. Handlowcy i restauratorzy mogą dziś bardzo dobrze zarobić.

Sympatycznego tygodnia Kochani, więcej uśmiechu, mniej zmartwień 🙂

Pusty kurs Księżyca nie sprzyja podejmowaniu dobrych decyzji, zaczynaniu czegokolwiek, nawet robieniu ważniejszych zakupów. Sprzyja za to regeneracji sił, odpoczynkowi i tego się trzymajmy 🙂 te dni to: 26 .06. od godz. 12.54 do 19.16., 28.06. od godz. 10.23. do 22.33., 30.06.-1.07. od godz. 21.47 do 0.05.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe w czerwcu:  26, 27, 30.

Unikajcie podejmowania ważnych decyzji finansowych w dniach:  25, 28, 29.

Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w czerwcu pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. małgosia pisze:

  witam pierwsza kwadra jest od 26-28 06,a nie jak na tej stronie 25 06.czy sie myle?

  • admin pisze:

   Witam,
   na tej stronie jest napisane o Księżycu wzrastającym a nie o konkretnej kwadrze. A co do dat pierwszej kwadry to różnie źródła podają w zależności od tego kiedy był nów. U jednych nów był 18-21.06 tak więc pierwsza kwadra tu będzie 26-28.06. Gdzie indziej napisano że nów był 21.06. w związku z tym pierwsza kwadra ma być 29.06. Kolejna wersja nów 19.06. i pierwsza kwadra 27.06. Jednym słowem do wyboru do koloru… nie jestem astronomem więc muszę korzystać ze źródeł.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™