Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 24 do 30.09.

Witajcie w pierwszy dzień jesieni 🙂

Pierwszy tydzień jesieni upłynie w przybywającej fazie Księżyca, tak więc możecie liczyć na przypływ energii i dobrego nastroju. Wykorzystajcie ten czas na poprawienie swojej sytuacji materialnej i towarzyskiej. Spotykajcie się z przyjaciółmi, wychodźcie z domu jak najczęściej bo może się zadziać wiele dobrego. Najbliższa pełnia Księżyca będzie 30.09.o godz.5.20. Najbliższy nów 15.10.o godz.14.04.

Poniedziałek możecie zaliczyć do dni kiedy uporacie się z najcięższymi i męczącymi  pracami, będziecie w dobrym nastroju i chętni do pomocy. Uda się tez naprawić jakieś błędy. Jedynie osoby sprawujące kierownicze stanowiska mogą być mało wyrozumiałe dla swoich pracowników. Dziś jest dobry czas na wszelkie zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne. Wtorek zapewni Wam dobry nastrój. Uważajcie tylko na kontuzje, nie forsujcie się za bardzo. Wyjątkowo udadzą się ważne spotkania i narady. Zapanujecie nad złymi nawykami. Po południu udadzą się wszelkie miłe spotkania i randki. Seks będzie bardzo namiętny i udany. We środę o godz. 6. 30. Księżyc znajdzie się w trygonie do Jowisza i dzięki temu zapewni wszystkim pozytywną energię na cały dzień. Wykorzystajcie tę dobra aurę na walkę o swoje sprawy, spełniajcie marzenia. Negocjujcie, załatwiajcie ważne i pilne sprawy. Dla osób które mają dłużników dobry dzień na odzyskanie pieniędzy. Osoby szukające pracy mogą ją dziś znaleźć. Magiczne rytuały będą dziś wyjątkowo skuteczne. Czwartkowa aura sprzyja w nawiązywaniu nowych sympatycznych znajomości, pomoże wiele zrozumieć, przyniesie momenty olśnienia 🙂 To dobry czas na plany dotyczące inwestowania pieniędzy. Dzisiejszy dzień sprzyja też medytacji i wizualizacji. Osobom szukającym pracy może pomóc w jej znalezieniu. Unikajcie tylko robienia dużych zakupów bo możecie przesadzić. Piątkowa wibracja 6 sprawi że będziecie optymistycznie nastawieni, wyrozumiali i cierpliwi. Odpuście sobie dziś ciężkie prace, zróbcie tylko co musicie. Pójdźcie na spacer, cieszcie się ciepłą jesienną aurą. Dzisiejszy dzień sprzyja nauce, sztuce i przynosi wenę twórczą pisarzom. W biznesie raczej planowanie niż konkretne działanie. Dzień sprzyja relaksowi w gronie ulubionych przyjaciół i bliskich. Dzisiejszy seks będzie wyjątkowy. A zawarty ślub wróży szczęście na przyszłość. Sobota to czas dla rodziny, wykorzystajcie ten dzień na poprawienie relacji, aura będzie sprzyjać. Może wspólny spacer? Albo po prostu ruch na świeżym powietrzu. Cokolwiek postanowicie będzie miło i sympatycznie. Dziś udadzą się rytuały miłosne. Szczęśliwy dzień na ślub. Niedziela i pełnia o godz.5. 20. przyczyni się do dobrego nastroju. Dzisiejszy dzień sprzyja uprawianiu sportu, miłym spotkaniom, randkom i relaksowi. Seks będzie bardzo gorący. Wykorzystajcie ten czas na regenerację. Słuchajcie dziś swojej intuicji.

W czasie pustego kursu Księżyca unikajcie ważnych decyzji życiowych, nowych spraw, podpisywania umów a nawet większych zakupów. To moment kiedy należy się zrelaksować. Te dni to:

  • 24-25 września od godz.23.20 do 1.34
  • 27 września od godz.5.34 do 7.25
  • 29 września od godz.4.36 do

Najlepsze dni we wrześniu na sprawy finansowe i nie tylko: 24, 25, 26, 27.

Dni w których nie należy podejmować decyzji finansowych: 28, 29, 30.

Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie we wrześniu pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Mimi Fibi pisze:

    Czwartek, okazał się magiczny… 🙂 Otworzyłam sobie w tedy kolejne drzwi proszę pani . :)))

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™