Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 22 do 28.04.

Witajcie, życzę Wam udanego tygodnia 🙂

W nadchodzącym tygodniu w czwartek pełnia Księżyca, więc wszystkich będzie rozpierać energia 🙂 Wykorzystajcie ten czas na wszystko co wymaga odwagi, siły i energii. Jednak trzeba zwrócić uwagę na pusty kurs Księżyca, w tym tygodniu da nam się we znaki, będzie częstym gościem…

PONIEDZIAŁEK sprzyja pracy, nauce, podróżom, miłości , sztuce i duchowości. W pracy może być trochę trudniej, mogą być problemy z koncentracją, trzeba będzie wykazać się uwagą i cierpliwością. W biznesie trzeba poświęcić czas na dokształcanie. Nie zaczynajcie dziś niczego nowego bo jest pusty kurs Księżyca. WTOREK sprzyjać będzie wszelkim relacjom i kontaktom. Łatwiej będzie nawiązać dziś nowe znajomości, nawet ludzie nieśmiali nabiorą odwagi i mogą poznać kogoś interesującego. Poza tym aura sprzyja podróżom, artystom  i nauce. ŚRODA z wibracją 7 namawia do nauki. Energia będzie nas rozpierać a tu trzeba będzie trochę przystopować bo dziś pusty kurs Księżyca (od godz.14.13. ) tak więc ważne sprawy trzeba zakończyć do 14.13. Poza tym aura sprzyja podróżowaniu, randkom, zakupom, i sportowi. Pilnujcie swoich spraw osobistych bo ludzie dziś będą niedyskretni i wyjątkowo wścibscy. CZWARTEK, dziś pełnia o godz.21.58.a skoro pełnia to może być nerwowo… trzymajcie nerwy na wodzy, nie podejmujcie ryzykownych decyzji i zajmijcie się swoimi sprawami. Jak w czasie każdej pełni trzeba jeśli to możliwe unikać wszelkich zabiegów bo rany będą mocniej krwawić. Ogólnie aura sprzyja wszelkiej współpracy i dobrym pomysłom. W czasie pełni rytuały będą miały szczególną moc. Medytacje dziś szczególnie wskazane. PIĄTEK przyniesie ogólnie lekkie uspokojenie ale w relacjach osobistych może być trudniej. Będziemy narażeni na zbyt wysokie wymagania, trzeba zachować postawę asertywną. Unikajcie zabiegów, jeszcze dziś jest zły czas, rany będą mocniej krwawić. Dziś dobrze nam wyjdzie medytacja i nowe podejście do starych spraw. Poza tym po pracy relaks i odpoczywanie bo znów pusty kurs Księżyca… SOBOTA do godz.13.33. będzie pod wpływem pustego kursu Księżyca więc przystopujcie, niczego ważnego nie zaczynajcie od rana. Po południu będzie dobra aura na rozrywkę i randki. Komu odpowiada medytowanie dziś ma dobry dzień. NIEDZIELA w całości wolna od pustego kursu Księżyca więc poczujecie jakbyście dostali wiatr w żagle 🙂  Ocieplenie w relacjach, energia i ochota do nowych spraw, podróże za miasto… co kto lubi. Dziś będzie szczęśliwy dzień do zawierania małżeństw.

Pusty kurs Księżyca- odpoczynek, zero nowych spraw.

22-23.04 od godz.8.04 do9.26 następnego dnia, 24-25.04. od godz.14.13 do 12.26. następnego dnia, 26-27.04.od godz.10.57. do 13.33.następnego dnia.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
6 komentarzy
 1. Beata pisze:

  Witam, często czytam ciekawe rzeczy na Pani stronie, proszę mi wyjaśnić na czym polega „pusty kurs księżyca”, co w tym czasie należy robić?

  • admin pisze:

   Witaj Beatko,
   Pusty lub jałowy kurs Księżyca to czas kiedy Księżyc już nie tworzy żadnych aspektów z innymi planetami, aż do wejścia w nowy znak zodiaku. To tak jakby planety mu nie mogły pomóc w tworzeniu dobrej, konkretnej rzeczywistości. Zabrzmiało to trochę kolokwialnie ale chciałam abyś zrozumiała.
   Lepiej w tym czasie nie przeprowadzać poważnych projektów czy przedsięwzięć, takich jak ważne rozmowy o pracę, pierwsze randki, podpisywanie umów, ślub, rozwód, ważne urzędowe sprawy, akty notarialne, wysyłanie ważnych dokumentów, daleka podróż….
   Nawet robienie zakupów podczas próżnego biegu Księżyca rozczarowuje, kupujemy nie to, co zaplanowaliśmy, albo okazuje się to rzecz zupełnie nam do niczego niepotrzebna lub niefunkcjonalna. Są też dobre strony tego czasu. Co robić? Niczego nie zmieniać, ćwiczyć jogę, medytować, uprawiać sporty,czytać, chodzic do kina,rozwijać się duchowo i zadbać o zdrowie. Możesz zakańczać co Ci już nie odpowiada, to najlepszy czas.., pozdrawiam

 2. Mirek pisze:

  Dołącze sie do pytania, mam problem z tym związany. Kolega załatwił mi prace, domyślam się, że wszystko o mnie powiedział szefowej i moj pierwszy dzień pracy (noc) wypada na 27-28.04.20013 20.00-8.00, przełozyc terminu chyba nie mogę, bede pracował z kolegą na zmiany i teraz nie wiem co z tym zrobić. Może wbić się na jego zmianę i trochę z nim popracować niech mnie trochę w to wciągnie i zaznajomi mnie z moją pracą, wszystko pokaże?On będzie 8.00 do 20.00 27.04.2013 a ja bym pojechał do niego już o 10.00? Zmieni to coś? Nie chcę stracić tej pracy pomimo, że jej jeszcze nie zaczęłem. Co z tym zrobić?

  • admin pisze:

   Mirku, nie masz żadnego problemu, będziesz pracował w czasie kiedy nie będzie pustego kursu Księżyca 🙂 27.04 pusty kurs kończy się o 13.33. a Ty zaczynasz pracę o 20.00. A ode mnie mała prośba, jeśli korzystasz z wpisu o fazach, polub ten wpis, to dla mnie informacja zwrotna że ktoś to czyta. Miałam w planie przestać pisać o Księżycu ze względu na małe zapotrzebowanie. Pozdrawiam

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™