Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 21 do 27 stycznia

Witajcie kochani, życzę Wam udanego tygodnia, jak najmniej trosk i jak najwięcej powodów do radości 🙂

Jesteśmy w rosnącym Księżycu, pełnia będzie w najbliższą niedzielę 27.01 o godz. 5.39.a to oznacza, że energii nam nie zabraknie do wszelkich działań tak intelektualnych jak i materialnych. Mamy karnawał więc wiele osób będzie uczestniczyło w miłych spotkaniach. W rosnącej fazie Księżyca będziemy mieli ochotę na ruch, przemieszczanie i działanie. Warto wykorzystać tak dobry czas. Jedynie 25 i 27 czas trochę przystopować i odpocząć.

Poniedziałek w wibracji jeden da okazję do dokonania zmian, pomoże zacząć coś dobrego, warto wykorzystać ten dzień do podejmowania ważnych decyzji zawodowych i osobistych. Warto wykazać się dziś kreatywnością i elastycznością. Wtorek z wibracją 2 to  czas zdobywania informacji i nowych umiejętności. Uda się dziś załatwić sprawy w urzędach lub znaleźć pracę. Środa to kolejny energetyczny dzień, w którym będą się działy dobre rzeczy. Wykorzystajcie inspirację, ruch, podróże, spotkania, randki, nowe pomysły, warto poddać się dobrej aurze, maksymalnie ją wykorzystać. Czwartek przyniesie wibracje, które sprzyjają dobrym kontaktom międzyludzkim. Warto wykorzystać ten czas i załatwić sprawy w urzędach, kontaktować się w sprawach biznesowych i osobistych. W biznesie warto zainwestować. Czekają szczęśliwe podróże, szczęśliwie zawarte małżeństwa i wielka namiętność  w sypialniach. Piątek z wibracją pięć pozwoli pozbyć się rutyny. Poza tym dzień pełen dobroci, emocjonalnego ciepła, miłości, troski o najbliższych. Wspaniały do zawarcia małżeństwa i zabawy w sypialniach. Osoby szukające miłości mogą dziś wykorzystać wspaniałą aurę do rytuałów miłosnych. Sobota jako kolejny ze szczęśliwych dni zachęca do odpoczynku i poświęcenia czasu bliskim. Będziemy w dobrych nastrojach i empatyczni, niektórzy zmienią stan cywilny (bardzo dobry dzień na śluby). Mamy dzień radości, zabawy, inspiracji artystycznych, domowych obowiązków i przyjemności osobistych (dobry seks). Niedziela w podobnej aurze jak sobota w każdym aspekcie.

Wystrzegajcie się wszelkich decyzji i działań w czasie pustego kursu Księżyca, ponieważ żadne z nich nie przyniesie spodziewanych efektów. Najlepiej zając się regeneracją i zdrowiem

Dni pustego kursu Księżyca: 20-21 stycznia od godz.19.17.do 15.05. 23-24 stycznia od godz. 12.43. do 4.01. 25-26 stycznia od godz.21.36 do 15.21.

Najlepsze dni w styczniu:   21, 22, 23, 24, 26.

Złe dni, nie podejmuj żadnych ważnych decyzji :   25, 27, 28, 29, 30, 31.

Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w styczniu pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. May pisze:

    this internet site is my intake , rattling wonderful design and style and perfect subject material .

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™