Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 17 do 23.09.

Witam wszystkich ciepło i serdecznie 🙂

Najważniejszą informacją na ten tydzień jest rozpoczęcie nowego roku numerologicznego w poniedziałek 17.09. Ten rok będzie miał wibrację 6. ( 2+0+1+3).

Najbliższa pełnia 30 września o godz.5.20.

Tydzień upłynie w rosnącej fazie Księżyca, (nów w niedzielę 16.09.o godz.4.12.) więc będzie energetycznie i pracowicie. Możecie planować i realizować najcięższe zadania, włącznie z remontami i przemeblowaniami. Wszystkiemu podołacie, rosnący Księżyc sprawi że energia i dobre samopoczucie Was nie opuści a wygląd znacznie się poprawi. Warto więc  zadbać o skórę, włosy i kondycję.

Poniedziałek z wibracją 4 ostrzega aby pilnować swoich interesów, nie pozostawiać spraw własnemu biegowi. W biznesie dobry czas  na spotkania, rozmowy i inwestycje. Uda się rozwiązać wiele spraw bo Księżyc pomoże w negocjacjach. Osoby poszukujące pracy będą miały okazję do jej znalezienia. Poza tym dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim i randkom. Uważajcie dziś na słodycze, łatwiej przytyć. Wtorek z wibracją 5 sprzyja randkom i miłości. Energii nie zabraknie też do wykonania wszelkich obowiązków w pracy i w domu. Jedno co może być uciążliwe to nadmierne emocje, nie dajcie się sprowokować. Warto w biznesie wprowadzić nowe plany. Dziś osoby szukające pracy mogą ją znaleźć, udadzą się także podróże i większe zakupy. Uważajcie na dietę bo łatwo przytyć. We środę może być trochę nerwowo, więc kiedy uporacie się z praca i obowiązkami zadbajcie o zdrowie i urodę, poświęćcie czas dla bliskich. Zróbcie sobie badania. Spacer czy ruch na świeżym powietrzu dobrze wszystkim Wam zrobi. Czwartek sprzyja zarabianiu, cokolwiek dziś postanowicie uda się a wibracja dnia sprawi, że znajdziecie rozwiązanie swoich problemów. Możecie nawet zmienić uporczywe i kłopotliwe nawyki. Uważajcie za kierownicą bo możecie być rozkojarzeni. Możecie dziś zapalić czerwoną świecę na przyciągnięcie powodzenia. Piątek z wibracją 8 sprzyja finansom. Wszyscy dziś będą pełni optymizmu, chętni do współpracy i życzliwi. Dlatego uda się wiele z tego co zaplanowaliście, szybko i trafnie będziecie podejmować wszelkie decyzje. W pracy i w domu bardzo dobry dzień. Możecie też znaleźć pracę. A po południu i wieczorem kochani relaks i odpoczynek, koniecznie. Sobota będzie wyjątkowo energetycznym dniem ze względu na położenie Księżyca.(kwadra) To czas kiedy przychodzą do głowy dobre pomysły a ciało domaga się aktywności i pielęgnacji (np. maseczki). Wykorzystajcie tę dobrą aurę do poprawienia kondycji ale też zastanówcie się jakie dobre zmiany moglibyście wprowadzić w swoje dotychczasowe życie. To też dobry czas na porzucenie nałogów i wewnętrznych ograniczeń. Pamiętajcie o afirmacjach i wizualizacji, one z pewnością pomogą. Osoby stosujące magię mogą dziś zapalić złote świece w intencji przywołania bogactwa. Niedziela sprzyja wyciszeniu, kontemplacji, czytaniu i nauce. W magii czas na uporządkowanie kart i książek.

Czas pustego kursu Księżyca, pamiętacie? Nie można wtedy podejmować ważnych decyzji, podpisywać umów, nawet robić poważniejszych zakupów. Ten czas najlepiej poświęcić na odpoczynek.

 • 18 września od godz. 13.31 do 16.47
 • 20 września od godz.15.12 do 18.35
 • 22 września od godz.18.46 do 21.22

Najlepsze dni we wrześniu na sprawy finansowe i nie tylko: 17, 21, 24, 25, 26, 27.

Dni w których nie należy podejmować decyzji finansowych: 18, 19, 20, 22, 23, 28, 29, 30.

Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie we wrześniu pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
8 komentarzy
 1. Ania pisze:

  Witam Panią po urlopie. 🙂 Mam nadzieję, że był udany.
  Z niecierpliwością oczekiwałam już Pani wpisów.
  Pozdrawiam.
  Ania.

  • admin pisze:

   Witaj Aniu 🙂
   Jestem wypoczęta, możesz liczyć na regularne wpisy 🙂
   To bardzo miło kiedy robi się coś, na co ktoś czeka… cieplutko pozdrawiam 🙂
   Dziękuję że jesteś…

 2. Małgorzata pisze:

  Witam. Czekałam na wpis. Mam nadzieję, że urlop był udany. Pozdrawiam

  • admin pisze:

   Witaj Małgosiu 🙂
   Taak odpoczęłam i teraz mogę działać dalej. Trzeba będzie wymyślić coś nowego na tej stronie…
   Miło mi ogromnie że moja praca tutaj jest potrzebna 🙂
   Serdecznie pozdrawiam i dziękuję że jesteś 🙂

 3. Dorota pisze:

  Dziękuję że Pani wróciła Czekałam z cierpliwością na jaką tylko stać zodiakalnego barana Cieszę się że Pani wypoczeła

  • admin pisze:

   Oj Dorotko cudowna jesteś:)) ale mnie rozbawiłaś z tą cierpliwością baranka…
   Nie siedziałam cały miesiąc na urlopie ale odpoczęłam, przynajmniej od komputera…
   pozdrawiam cieplutko i bardzo się cieszę że mam dla kogo tu pisać 🙂

 4. Maja pisze:

  Witam Panią,

  napisała Pani, że poniedziałek – 17 września ma wibrację 4, proszę wyjaśnić jak to Pani obliczyła ?

  Pozdrawiam serdecznie
  Maja

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™