Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 17 do 23.06.

Witam Was serdecznie i życzę dobrego, szczęśliwego tygodnia 🙂

Czas przed pełnią ( pełnia- niedziela o godz.13.30) to dobry moment na wprowadzenie zmian. Wykorzystajcie dobrą energię, jeśli macie jakieś konkretne plany. Od następnego poniedziałku czas pożegnań, oczyszczania domów i siebie.

PONIEDZIAŁEK pod wpływem Księżyca w znaku Panny przyniesie aurę sprzyjającą nauce, negocjacjom, ogólnie sprawom urzędowym, sztuce oraz miłości, dobrym relacjom rodzinnym, odchudzaniu i zabiegom pielęgnacyjnym. Będziemy dziś optymistycznie nastawieni i kreatywni. W uczuciach  dla wielu z was nastanie prawdziwa wiosna. WTOREK z wibracją 3 będzie sprzyjający nowym wyzwaniom, ponieważ będziemy pod jej wpływem bardziej kreatywni i odważni. Poza tym Księżyc w kwadraturze z Wenus sprawi że będziemy też bardzo towarzyscy i rozmowni. Warto wykorzystać ten dobry czas na załatwianie wszelkich spraw, które będą zależały od dobrej komunikacji. Dziś dzień przyciągania dobrej, stałej miłości, wizualizujcie, przyciągajcie … 🙂 Jedyny minus dzisiejszej aury to trzeba uważać na kalorie. Dobry czas na podróże, większe zakupy i zabiegi pielęgnacyjne. ŚRODA to dzień w którym lepiej się nie przemęczać, nie ryzykować, nie podejmować ważnych decyzji. Unikajcie zadrażnień, konfliktów, zadbajcie o miły nastrój w domu i pracy oraz o swoje dobre samopoczucie. CZWARTEK to dzień pracy, nauki i ważnych rozmów. Wieczorem Księżyc w koniunkcji z Wenus da nam piękną energię miłości, warto ją wykorzystać do poprawiania relacji i przyciągania nowej miłości. PIĄTEK , dziś do 10.36. będziemy pod wpływem pustego kursu Księżyca, więc postarajcie się do tego czasu niczego nowego nie zaczynać, zająć się rutynowymi, codziennymi sprawami. Po 19.00. sprzyjająca energia do pozbywania się na stałe uciążliwych spraw. Dobry dzień na czary i wizualizacje. SOBOTA to czas odpoczywania, jeśli możecie odpuśćcie sobie cięższe prace domowe, poświęćcie czas dla bliskich i siebie. Spotkania z przyjaciółmi bardzo wskazane, unikajcie samotności. Może odkryjecie jakąś pasję? NIEDZIELA , dziś pełnia o godz.13.30. możecie czuć się pobudzeni, nerwowi… ale za to będziecie  mieć świetną intuicję i znajdziecie rozwiązania wielu spraw. Poza tym  czekają na niektórych cudowne, namiętne randki. Zadbajcie dziś o zdrowie i urodę ( dobry czas na depilację ). Można dziś oczyszczać aurę w domu.

Pusty kurs Księżyca to czas kiedy należy zająć się rutynowymi obowiązkami, niczego ważnego nie zaczynać, bo może się nie udać. W czasie pustego kursu dobrze jest zająć się sobą, zdrowiem, urodą, zrelaksować, wyjść na spacer, poczytać..itp.

Dni pustego kursu Księżyca;

19.06. od 5.56 do 8.40.

20-21.06. od godz.21.17. do 10.32.

23.06. od godz.9.10. do godz.10.09.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
 1. Monika pisze:

  Witaj Haniu, kiedy możemy się spodziwać jakiś nowości w sprawie letniego przesilenia :), bo to już tuz, tuz 🙂

 2. Joanna pisze:

  Witam Pani Haniu,

  proszę o instrukcje na rytuały na dzień przesilenia letniego w dniu 21.06.2013. Zależy mi na sprzedaży domu lub mieszkań.

  Spokojnej nocy
  Joanna

  • admin pisze:

   Witaj Joasiu, dziękuję, wzajemnie spokojnej dobrej…
   Aby pozbyć sie nieruchomości musisz je najpierw oczyścić. Sposoby masz w poście o magii sobótkowej.Potem możesz zrobić rytuał z woskową świecą. Piszesz na cienkim papierze czego chcesz się pozbyć, wpisujesz adres , owijasz papierem woskową świecę i palisz. Świeca musi wypalić sie do końca, ogarek wyrzucasz.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™