Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 16 do 22.09.

Witajcie Kochani 🙂

W nadchodzącym tygodniu będziemy mieli pełnię (19.09. w czwartek ). Tydzień więc zapowiada się pozytywnie i energetycznie. Wszelkie sprawy wymagające energicznego działania postarajcie się załatwić w tym tygodniu. Ostatni tydzień sprzyjający magii wzrostu.

Życzę Wam udanego tygodnia i dobrego nastroju 🙂

PONIEDZIAŁEK – pozytywny dzień sprzyjający wszelkim kontaktom ; randkom, kreatywnemu działaniu, współpracy, sprawom urzędowym, nauce, podróżom, magii i uprawianiu sportu. Nie wdawajcie się w niepotrzebne dyskusje, mogą przerodzić się w konflikt. Od godz.10.20. do następnego dnia do 16.00. nie podpisujcie żadnych umów, kontraktów, nie zaczynajcie nowych spraw, nie zaciągajcie kredytów – pusty kurs Księżyca. WTOREK –czeka nas dobry dzień podobny energetycznie do poprzedniego. Sprzyjać będzie załatwianiu skomplikowanych, trudnych spraw. Poza tym dziś piękna aura do spotkań, narad, zebrań, spraw urzędowych, randek, porządków i magii. Warto spotkać się dziś z ukochaną osobą bo będzie wyjątkowo. Osoby posiadające działki mogą sadzić rośliny cebulowe. Podobnie jak wczoraj do 16.00. pusty kurs Księżyca więc nie podpisujemy żadnych umów, nie zaciągamy kredytów.  ŚRODA– dziś będzie dzień spokojnej pracy, trzeba będzie tylko uważać na niektóre propozycje, mogą wydawać się kuszące ale tylko pozornie. Lepiej mieć do nich dystans i do ludzi, którzy ją złożyli. Dzisiejszy dzień sprzyja spotkaniom, randkom i sprawom domowym. Warto zadbać o urodę, wszelkie specyfiki łatwo się wchłoną. Tak jak w poprzednich dniach można robić rytuały i przywołać dobro do naszego życia. Uważajcie dziś łatwo o kontuzje, nie forsujcie się zanadto. CZWARTEK- dziś o godz.13.14. pełnia Księżyca. Możemy być lekko nadpobudliwi, warto więc być uważnym i empatycznym, unikniemy wtedy konfliktów i zadrażnień. Zadbajcie o zdrowie, oszczędzajcie siły, uwaga na to co się zjada, łatwiej utyć. Dziś może się okazać kto z najbliższego otoczenia jest nielojalny. Od godz.13.14. do18.59. pusty kurs Księżyca. Aura sprzyja magii i wyciszeniu. Wibracja dnia nauce. PIĄTEK – dzisiejszy dzień sprzyja dobrej współpracy, sprawom urzędowym, nauce i randkom. Dobra energia sprawi że będziemy mieć więcej siły na prace fizyczne. Warto skorzystać z kursów, poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Księżyc w kwadraturze z Plutonem, sprawi że nasze umysły będą bardziej otwarte. Wibracja dnia sprzyja finansom, może coś nieoczekiwanie uda się pomnożyć? SOBOTA- dziś dostaniemy zastrzyk energii i dobre samopoczucie. Z taką dobrą energią możemy nadrobić zaległości z całego tygodnia a potem dobrze się bawić. Wibracja dnia 9 wspomoże w dobrych decyzjach i wyciąganiu wniosków na przyszłość. Bardzo dobry energetycznie dzień na wszystko co sobie zaplanujecie. NIEDZIELA– Jeśli wczoraj nadrobiliście zaległości domowe dziś tylko relaks na łonie rodziny i przyjaciół, robienie sobie przyjemności pojedynczo lub w parach 🙂 Seks będzie dziś cudowny.

Pusty kurs Księżyca- czas rutynowych działań, dokończenia starych spraw, nie można niczego zaczynać. Nie można zaciągać kredytów. Pozostaje zajmowanie się zdrowiem, relaks.

16 września od godz.10.20. do 17września do 15.59.

19 września od godz.13.14.do godz.18.59.

21 września od godz.3.26. do 22 września do 0.34.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
  1. Basia pisze:

    Super. I znów szykiuje się energiczny, pozytywny tydzień 🙂 Jak ja lubię taką aurę. Jestem piąteczką numerologiczną, więc to wiele wyjaśnia :)) i jeszcze obecnie w trójeczce 🙂 Pozrdrawiam gorąco i życzę wszystkich zaje…fajnego 😉 tygodnia.

  2. Basia pisze:

    Nie zawiedzie, nie zawiedzie 😉 Myślimy pozytywnie 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™