Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 15 do 21.10.

Witam 🙂

Jutro będzie nów Księżyca, tak więc zapowiada się tydzień dobrych i korzystnych kontaktów z ludźmi. Możecie  zawierać umowy, prosić o wsparcie, zawierać nowe korzystne znajomości, a nawet pogodzić się z kimś na kim Wam zależy. Wykorzystajcie tę dobą aurę do poprawienia relacji osobistych i zawodowych. Poza tym czas sprzyja rozwojowi duchowemu, sztuce i miłości. Dla zainteresowanych  najbliższa pełnia Księżyca będzie 29.10. o godz.20.51.

Poniedziałkowy nów Księżyca ( o godz.14.04.) sprawi że będziemy nieco pozbawieni energii i senni. Nie planujcie trudnych wyzwań czy wyczynów sportowych bo nie będziecie mieli na to siły. Trzeba będzie uważać na ważne decyzje bo podejmiemy je pod wpływem emocji i intuicji. Dzisiejszy dzień będzie dobry do planowania, medytowania i wykonywania rytuałów na powodzenie. W biznesie lepiej wycofać się z błędnych decyzji. Dziś można zastosować oczyszczającą głodówkę i zrezygnować skutecznie z nałogów. Artyści poczują przypływ weny twórczej. Z jednej strony ciepły czas na uczucia z drugiej łatwo będzie o rozstanie. Wtorek będzie trochę trudniejszym dniem z uwagi na emocje, starajcie się unikać ryzyka, konfliktów, stawiania wszystkiego na ostrzu noża. Piękny dzień na miłość, seks i wizualizacje. Uwaga na to co zjadacie, dziś wszystko podwójnie tuczy. Osoby szukające pracy mogą dziś ją znaleźć, warto starannie jej poszukać. Środa będzie energetyczna. Do południa warto  zając się ważnymi sprawami, rachunkami, szukaniem pracy, zaległościami a po południu sportem, sprzątaniem, spotkaniami towarzyskimi i medytacją na miłość. Unikajcie dziś pożyczek i większych wydatków. Czwartek będzie dobrym dniem na odważne pomysły biznesowe, przed południem wszystko co zaplanujecie i zrobicie uda się. Jednak przed 16, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem może być bardzo nieprzyjemnie i nerwowo. Czwartkowa aura sprzyja podróżom, miłości, twórczości artystycznej i wielkiej namiętności. Możecie dziś zapalić kadzidło w intencji zdrowia i szczęścia. Piątek od rana znajdzie się w kwadrze z Wenus co sprawi, że bliskie spotkania z ukochanymi osobami i sztuką będą najważniejsze, potem zaraz nauka i praca 🙂 żartowałam oczywiście… Ale dobra energia pomoże uporać się z pracą, rachunkami, zakupami… nawet w trudniejszych momentach. Aa zapomniałabym … dziś niektórzy mogą wygrać w grach liczbowych … Sobota niestety przyniesie nam niepokój i nerwową atmosferę, będziemy kłótliwi i czepliwi. Może więc zapobiegnijmy temu i zajmijmy się czymś co sprawi przyjemność i odpędzi złe humory? Dla niektórych sprzątanie będzie w sam raz, można pozbyć się nadmiaru emocji. 🙂 Dla innych może zabiegi pielęgnacyjne? Ale na pewno dziś nie zajmujemy się żadnym biznesem, nie ryzykujemy, dzień temu nie sprzyja… Niedziela z wibracją 9 sprzyja medytacji i wyciąganiu wniosków z dotychczasowych działań. Poza tym relaks, relaks, odpoczynek kochani… 🙂 ewentualnie dbanie o urodę.

Uwaga!! na pusty kurs Księżyca, w te dni niczego nie zaczynajmy, nie podejmujmy żadnych wiążących decyzji, nawet dotyczących większych zakupów. Spokój i relaks to jest najlepsze wyjście… te dni to:

  • 15-16 października od godz.14.04 do 2.07.
  • 17-18 października od godz.4.24. do2.27.
  • 19-20 października od godz.22.28 do3.4

Najlepsze dni na sprawy finansowe w październiku:  17, 19, 21, 23, 24, 29,30, 31.

Niepomyślne dni, unikajcie podejmowania ważnych decyzji finansowych w dniach: 15, 16, 18, 20, 22, 25, 27.


Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w październiku pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™