Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 15 do 21.04

Witajcie, życzę Wam udanego, szczęśliwego tygodnia pod opieką planety Wenus 🙂

Bieżący tydzień będzie w przybywającym Księżycu więc energii  i pozytywnego nastroju nam nie zabraknie. Warto w tej fazie Księżyca przyłożyć się do pracy bo to czemu poświęcimy czas zaowocuje sukcesami. Cały tydzień sprzyja sprawom sercowym i finansom bo Wenus daje nam duże wsparcie., pisałam o tym w odrębnym wpisie w aktualnościach  http://www.wrozbyztarota.pl/kategoria/aktualnosci/Osoby, które stosują rytuały mogą się wspomagać nimi w tworzeniu nowych zdarzeń i odnosić sukcesy. Najbliższa pełnia będzie 25.04.o godz.21.58.

PONIEDZIAŁEK sprzyja komunikacji, negocjacjom, podróżom, zakupom , nowym zainteresowaniom. Warto dziś komunikować się ze znajomymi, szukać nowych, ponieważ aura sprzyja dobrym relacjom. WTOREK dziś kolejny dzień dobrej komunikacji i współpracy. A więc również sprzyjający wszelkim sprawom urzędowym. Wibracja dnia może przynieść dobre pomysły na poprawienie finansów. Kto dziś wstąpi na ślubny kobierzec będzie szczęśliwy a jego małżeństwo trwałe i udane. Seks będzie dziś wyjątkowy i  magiczny. ŚRODA będzie dniem intuicji, miłości i medytacji. Warto posłuchać własnego wnętrza bo może się okazać, że podpowie jak naprawić błędy. Udadzą się randki i miłe relacje, można dziś pogodzić się, wybaczyć. Warto dziś szukać inspiracji bo przyniosą wymierne korzyści. W biznesie czas negocjacji i zawierania umów. W życiu osobistym kolejny bardzo dobry dzień na śluby i udany seks. CZWARTEK z wibracją jeden oraz planeta Wenus pomoże w konkretnych działaniach i da szczególną moc do tworzenia nowej rzeczywistości. Dzisiejszy dzień sprzyja szczególnie osobom, które posiadają własne firmy. Działajcie, dziś naprawdę możecie osiągnąć sukces!! Poza finansami dzisiejszy dzień sprzyja miłości, randkom, podróżom i twórcom. Uwaga tylko na emocje, może być nerwowo, w pracy postarajcie się hamować emocje. PIĄTEK wybitnie sprzyja relacjom. Poczujecie przypływ energii. Będzie miło i ciepło, znajdziecie nareszcie czas dla bliskich, wykażecie się wielką cierpliwością i wyrozumiałością. W pracy bądźcie ostrożni i sprawdzajcie wszelkie propozycje. Po pracy  spotkania, podróże, sport, imprezy. Dobra energia ale nie na wielkie porządki w domu. Dajcie sobie luz. SOBOTA może dać wam szansę na duże zmiany. Jeśli macie jakieś pomysły możecie dziś omówić je z bliskimi, będą wyrozumiali. Dzisiejsza aura podobna jest do piątku, będzie sprzyjać miłości, randkom, miłym spotkaniom, zabawie i twórczości artystycznej. NIEDZIELA w spokojnym nastroju… relaks, wyciszenie, czas na naukę, refleksję, książki, film, afirmacje. Oszczędzajcie siły, dziś nie czas na forsowne sporty. Ale tak jak przez cały tydzień dobry czas na randki 🙂 miłość jest przewodnim tematem tego tygodnia.

Uwaga na pusty kurs Księżyca, w tym czasie nie warto niczego zaczynać bo może się nie udać. Najlepiej czas poświęcić na regenerację i zdrowie.

Dni wyciszenia to:

15-16.04 od godz.21.42. do 4.50.

18.04. od godz.14.32. do 17.15.

19 -21 .04. od godz.23.07. do 3.10.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™