Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 14 do 20.05.

Witajcie,

Jesteśmy w drugim tygodniu ubywającego Księżyca, dlatego możecie wykonywać oczyszczenia domów (okadzając dom szałwią) i siebie (w kąpieli z dodatkiem soli). Można jeszcze zrobić rytuały w których będzie można pozbyć  się uciążliwych spraw, sprzedaży, schudnięcia, walki z nałogami. Pamiętajcie że nów Księżyca będzie 21.05.o godz.0.40.

Ten tydzień będzie spokojny, bardziej poświęcimy czas na sprawy domowe i zdrowotne niż na ambitne cele. Bliscy współpracownicy też nie będą chętni do współpracy więc lepiej liczyć na siebie.

Poniedziałek. Dziś uważajcie w podróży, nie zaczynajcie nowych spraw i nie jedzcie w niepewnych miejscach bo grozi to zatruciem pokarmowym. W biznesie dziś lepiej nie podejmować ważnych decyzji, będziecie niezdecydowani. Najlepiej zająć się porządkowaniem dokumentów. Możecie dziś posłuchać intuicji, czekają was też prorocze sny. Wtorek. Drugi dzień w którym trudno będzie się skupić i na coś zdecydować albo też grozi pochopne działanie. Dlatego lepiej uważać na decyzje zwłaszcza w biznesie. Dzisiejszy dzień będzie bardzo dobry na medytacje, jogę i poświęcenie czasu bliskim. Niektórzy zdecydują się zmienić swoje złe nawyki. Dziś dzień niezapominajki więc może podarujcie kochanym i lubianym osobom te cudne kwiatki w dowód pamięci i sympatii? Lub wyślijcie kartkę… 🙂 Środa. Energetyczny dzień w którym będzie towarzyszył prawie każdemu dobry nastrój. Dlatego uda się uporać z obowiązkami, będzie można poznać kogoś interesującego a w biznesie trzeba uzbroić się w cierpliwość bo klienci mogą dziś wyprowadzić z równowagi, dobry dzień na porozumienie  z bliskimi. Czwartek. Księżyc w znaku Barana sprawi że będziecie w dobrej kondycji, nadrobicie zaległości, zabierzecie za ambitne wyzwania. W biznesie warto dziś zakańczać niepotrzebne sprawy i renegocjować złe umowy. Ten dobry czas warto poświęcić na to, co wymaga zdecydowania i siły. Podróże, porządki, prace na działce czy sport pozwoli wyładować nadmiar energii. Piątek. Dobry dzień bo od rana będziecie w dobrych nastrojach i pełni energii. Od południa Księżyc w znaku Byka nastroi was do miłości. Trudno jedynie będzie się wam skupić na obowiązkach. Ponieważ będziecie w pełni sił warto zadbać o kondycję i poćwiczyć w ramach poprawienia kondycji. Po pracy będziecie mieli ochotę na zabawę i spotkania. Dziś można palić czerwone świece dla podtrzymania dobrej energii. Sobota. Księżyc w znaku Byka sprawi że będziecie życzliwi i pełni dobrych uczuć. Sport, dbanie o urodę, podróże, miłe przyjacielskie spotkania, randki, teatr, kino, kto co lubi i pragnie albo musi wypełni dzień. Niektórzy zaplanują nowy biznes, inni będą szukać oszczędności. Co zaplanujecie powinno się udać. W magii wieczór palenia różowych świec w intencji zgody i miłości. Niedziela nastroi was do zajęcia się domem i bliskimi. Niektórzy zechcą coś upitrasićJ inni odpoczną czynnie na działce, spacerze, rowerze czy kortach. Możecie liczyć także na przypływ intuicji. Najważniejsze że będziecie w dobrych, optymistycznych nastrojach.

Życzę Wam spokojnego, ciepłego emocjonalnie i pogodowo tygodnia 🙂

Pusty kurs Księżyca w którym niczego nie zaczynamy, nie podpisujemy umów, spokojnie zajmujemy się bliskimi i sobą. Te dni to; 15.05.od godz.14.00.do 23.47.; 17.05. od godz.23.45. do 12.04. następnego dnia.;  20.05.od godz.14.36 do1.48. następnego dnia.

Dobre dni w maju min. na sprawy biznesowe; 14, 16, 18, 19, 22, 26, 27, 28, 30, 31.

Niepomyślne dni dla wszelkich ważnych decyzji, w tym biznesowych; 15, 17, 20, 21, 23, 24, 25, 29.


Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w maju pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Natalie Anne pisze:

    o dzięki! No to we wtorek lecę sobie poszukać miłości ;))
    Serdeczności :*

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™