Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 13 do 19.05.

Witajcie, życzę Wam udanego tygodnia 🙂

Nadchodzący tydzień będzie w przybywającym Księżycu więc warto wykorzystać tę dobrą energię do spraw, na których wam zależy. Miłe sercu relacje nabiorą tempa, ten tydzień sprzyja miłości. Zadbajcie o zdrowie i kondycję, stosujcie suplementy teraz dobrze się wchłaniają, czas wzrastającego Księżyca wspiera nas dobrą energią. Możecie wykorzystać dobry czas na afirmacje i białą magię. Najbliższa pełnia Księżyca będzie 25.05.

PONIEDZIAŁEK Księżyc będzie w znaku Bliźniąt i od południa w znaku Raka dlatego dzień zapowiada się bardzo dobry, sprzyjający kontaktom, porozumieniu pomiędzy ludźmi, szukaniu wszelkich informacji, spokojnej pracy, spotkaniom osobistym  i twórczości. Dodatkowo wibracja dnia 6 sprawi, że nawet w trudniejszych momentach uda się nam porozumieć i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Wykorzystajcie ten dzień do negocjacji i spraw związanych z komunikacją, warto załatwić sprawy urzędowe bo ludzie będą życzliwie nastawieni i wyrozumiali. Dodatkowo szczęśliwy dzień do zawierania małżeństw i udanego, namiętnego seksu. WTOREK to kolejny spokojny, dobry dzień sprzyjający dobrym pomysłom, interesom, pracy i twórczości. Osoby poszukujące pracy dziś mogą ją znaleźć. Małżeństwa zawarte właśnie dziś będą wyjątkowe. Zadbajcie o zdrowie, unikajcie większego wysiłku, dziś organizm lepiej przyswaja witaminy i minerały uzupełnijcie je. ŚRODA i Księżyc w znaku Raka sprzyja sprawom urzędowym, spotkaniom, podróżom i ważnym decyzjom. Jeśli macie ważne sprawy to uporajcie się z nimi do 14.15 bo potem będzie pusty kurs Księżyca. CZWARTEK Księżyc w znaku Raka, dobry dzień dla handlowców oraz do zakańczania spraw. Warto wykorzystać dobrą energię do działania, dziś bez pustego kursu Księżyca. Możecie palić złote świece na poprawienie finansów lub spełnienia marzeń. Sprzyjająca aura na randki i gorący seks. PIĄTEK , Księżyc w znaku Lwa, wibracja jeden, to wszystko sprawi że dzisiejszy dzień będzie bardzo pozytywny. Co zaplanujecie uda się, więc realizujcie dobre pomysły i zaległe trudne sprawy. Relacje będą bardzo energetyczne a randki namiętne. Po południu uwaga na emocje, unikajcie kłótni. SOBOTA będzie nieco trudniejsza… będziemy nerwowi i do tego pusty kurs Księżyca. Unikajcie podróży, samotności i cięższych robót. Dziś warto zadbać o zdrowie i urodę. Dobra aura na rytuały. NIEDZIELA będzie już zupełnie inna, Wenus zadba o nasze relacje, rozrywkę i ogólnie dobry nastrój. Będzie miło, cieplutko i mogą się zdarzyć pozytywne zmiany.

Dni pustego kursu Księżyca;

pamiętajcie aby w te dni nie zaczynać niczego nowego, ważnego…

13.05.2013                  24,00- 11,57

15.05.2013                  14,14- 24,00

16.05.2013                   24,00- 24,38

18.05.2013                   6,35-11,33

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™