Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 11 do 17.06.

Ciepłe dzień dobry dla wszystkich 🙂

Tydzień zapowiada się pozytywnie, uda się nadrobić zaległości, wystarczy nam energii aby uporać się też z bieżącymi obowiązkami. Jeśli macie plany na istotne zmiany to także dacie radę 🙂 Jest teraz dobry moment na zainicjowanie diety i wdrożenie nowych, zdrowszych nawyków. Najbliższy nów 19.06.o godz. 17.03.

Ponieważ Księżyca ubywa możecie stosować rytuały oczyszczające oraz pomagające pozbywać się tego co już zbędne (zakończenie relacji, sprzedaż nieruchomości lub samochodu).

Pozycja Księżyca w poniedziałek przyniesie zmienną aurę. Może być nerwowo, postarajcie się więc zachować dystans i spokój, unikajcie wszelkiego ryzyka, bądźcie uważni w podróży. Dzisiejszy dzień trzeba po prostu przeżyć… w biznesie skupiając się bardziej na planach niż konkretnych decyzjach. Dobry czas na medytacje, rytuały, magię i gorący seks. We wtorek sytuacja się poprawi, możecie ruszyć z projektami bo Księżyc sprzyja zmianom i szybkim decyzjom. Szukajcie pracy, uprawiajcie sporty, róbcie porządki, zawierajcie nowe znajomości, odwiedzajcie rodzinę, pracujcie w ogródkach, to co postanowicie po prostu zróbcie. We środę podobna aura. Możecie odważnie realizować wszelkie plany, znaleźć np. nową pracę bo dzisiejszy dzień sprzyja poszukiwaniu ofert i nowych pracowników. Dzień sprzyja zmianie nawyków i uprawianiu sportów. Bądźcie pomocni dla tych, którzy sobie gorzej radzą 🙂 Czwartek wysoce energetyczny, będziecie ruchliwi, energiczni i pełni sił witalnych. Niektórzy wyjadą już na wakacje, inni będą próbować wszelkich nowości, dyskutować poszukiwać, odkrywać… Dla wszystkich będzie pozytywnie i energetycznie. Udadzą się zabiegi kosmetyczne, flirty, randki i spotkania ze sztuką oraz gorący, namiętny seks. Możecie wieczorem zapalić kadzidełka aby przyciągnąć powodzenie. Piątek z wibracją osiem sprzyjać będzie sprawom finansowym i zawodowym. Będziecie dużo rozmawiać i dzwonić. Warto dziś nawiązywać kontakty, założyć firmową stronę internetową, czy konto albo zainwestować w komputer. Niektórzy dostaną korzystne wiadomości dotyczące finansów, dla niektórych konkretne działania przyniosą dobre zyski. Wieczorem Księżyc sprawi że będziecie w dobrych nastrojach, chętni do rozrywek i udanego gorącego seksu. Możecie dziś wizualizować spełnianie marzeń..:) i zadbać o włosy. W sobotę i niedzielę Księżyc przyniesie cudowną aurę do odpoczynku. Wykorzystajcie ją do naładowania akumulatorków 🙂 Cokolwiek sobie zaplanujecie aby odpocząć musi się udać. Randki, spotkania z przyjaciółmi, wycieczki w plener, zaszycie się z książką domu, co kto lubi. W sobotę będzie  korzystna aura na rytuały miłosne i namiętny seks.

Miłego tygodnia pełnego wrażeń i pozytywnych zdarzeń dla wszystkich 🙂

Pusty kurs Księżyca, w którym nie należy niczego zaczynać, podejmować ważnych decyzji, podpisywać umów, robić większych zakupów. Najlepiej po prostu wyciszyć się i zrelaksować. Te dni to: 11.06. od godz. 12.42 do 6.22. następnego dnia,  14.06. od godz.5.10. do 7.25. następnego dnia, 16.06.od godz. 14.10.do 7.25. następnego dnia.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe w czerwcu: 12, 13, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 26, 27, 30.

Unikajcie podejmowania ważnych decyzji finansowych w dniach: 14, 19, 20, 21, 24, 25, 28, 29.

Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w czerwcu pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
 1. Renata pisze:

  Gratulacje! Swietny blog 🙂 Wlasnie zaczynam moja przygode z Tarotem i ciesze sie, ze moge sie tu tak duuuuzo nauczyc:) Serdecznie dziekuje i pozdrawiam!

  • admin pisze:

   Dziękuję Renatko 🙂 i życzę Ci przede wszystkim głębszego zrozumienia znaczeń kart bo to podstawa, powodzenia na drodze z Tarotem 🙂

 2. Monika pisze:

  Wtiam, Witam,
  Dobrze, ze można zacząć tydzien od odwiedzenia Twojej storny….
  Pewnien zapis natchnął mnie do zadania pytań – mam do sprzedania dom mojego taty…. nie to aby był zbędny, ale chcemy go z siostrą sprzedać.
  Jaki rytułał powinnam wykonac, co zrobić.. aby wsppomóc ten proces

  • admin pisze:

   Heej 🙂 miło przeczytać takie słowa… to nagroda za pracę w niedzielę:) a co do rytuału na sprzedaż domu to do nowiu masz czas więc warto coś zrobić. Jeśli znajdę jakiś konkretny rytuał to Ci podeślę na pocztę. Jeśli nie to wystarczy po prostu palić świece z wydrapaną intencją, kolor uniwersalny biały, najlepiej z naturalnego wosku, plus pomarańczowa wzmacniająca rytuał. O tym jak robić rytuał przeczytasz we wpisach magia świec.
   Pozdrawiam 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™