Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 10 do 16.06.

Witam serdecznie 🙂

Zbliżający się tydzień będzie można zaliczyć do udanych, ponieważ Księżyc  powoli  rośnie. A to oznacza że będzie przybywać nam energii, dobrego samopoczucia, nowych pomysłów i dobrego nastroju. Możecie stosować rytuały na przyciągnięcie zdrowia, szczęścia, powodzenia, miłości i finansów.

PONIEDZIAŁEK będzie bardzo pozytywnym dniem. Przyniesie dobry nastrój, energię, nowe pomysły i dobry klimat w relacjach. Udadzą się wszelkie przedsięwzięcia związane z finansami. Jedyne na co trzeba uważać to dieta, dziś łatwiej przytyć. Sex będzie wyjątkowy.. WTOREK będzie miał niezwykłą energię ( dzięki układowi planet Saturn i Uran) wspomagającą nas w nowych działaniach dotyczących finansów. Taki układ planet zdarza się kilka razy na sto lat i warto ją wykorzystać dla poprawienia swojej sytuacji finansowej. Możecie dziś zaczynać biznes, starania o pracę, zmieniać pracę na lepszą., cokolwiek co może poprawić waszą sytuację materialną. Dodatkowo wibracja dnia pięć przyniesie aurę dużej kreatywności. Możecie dziś załatwiać wszelkie trudne i ważne sprawy. Poza tym dzień sprzyjający dobrym relacjom; randki i miłe towarzyskie spotkania upłyną w dobrej atmosferze. Podobnie jak wczoraj trzeba uważać na to co się je, ponieważ łatwiej można przytyć. I tak jak wczoraj świetna aura dużej namiętności. ŚRODA i Księżyc w znaku Lwa da nam dobrą energię na cały dzień. Wykorzystajcie ją do uporania się z obowiązkami, trudnymi decyzjami, wszelkimi sprawami. Aura sprzyja wszelkiej współpracy, zakończeniu konfliktów, czy niejasnych sytuacji. Wielu z nas podejmie mądre decyzje, które przyniosą wymierne korzyści i tego wszystkim życzę. Unikajcie dziś samotności bo aura wybitnie jest na randki i miłe spotkania. Dzisiejsza aura sprzyja wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym i dbaniu o kondycję. CZWARTEK , poczujemy przypływ energii i dobrego nastroju, więc szybko uporamy się z obowiązkami i wszelkimi sprawami. Osoby szukające pracy dziś mają duże szanse na znalezienie jej. Poza tym po południu warto odnawiać dobre kontakty, spotykać się, flirtować, czerpać dobrą energię. Dziś w sypialniach może być niezwykle namiętnie. PIĄTEK od południa będzie pod wpływem pustego kursu Księżyca, więc jeśli macie coś ważnego do załatwienia to koniecznie postarajcie się zdążyć do 13.15.Ogólnie aura dziś sprzyja sprawom urzędowym, finansom, będziecie dziś elastyczni więc warto szukać inspiracji i zmieniać nastawienie. Po południu czas na pielęgnację urody. SOBOTA może być nieco nerwowa, dlatego dziś możecie zająć się cięższymi pracami fizycznymi, przy nich wyładują się emocje. Aura sprzyja porządkowaniu , pracom w ogrodzie, zajęciom sportowym. Nadmiar energii i emocji można będzie wykorzystać w sypialni bo dziś dzień dużej namiętności. NIEDZIELA, dziś będzie znów trochę nerwów i złośliwości. Wiedząc o tym zaplanujcie zajęcia, które wyeliminują powody do kłótni. Udadzą się podróże, spacery, zakupy, odnawianie kontaktów. Życzę Wam wyciszenia emocji, dobrego sposobu na relaks i miłe relacje…

W czasie pustego kursu Księżyca nie należy niczego zaczynać, podpisywać umów, podejmować ważnych decyzji bo to co zaczniecie w tym czasie może się nie udać… Najlepiej zając się w tym czasie codzienną rutyną oraz zdrowiem i urodą.

Dni pustego kursu Księżyca:

11.06. od godz.23.16 do 6.59.

14.06. od godz.13.15. do 18.27.

16. 06.od godz. 23.27. do 3.20.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
 1. jadwiga pisze:

  dziękuję za fajne pisanie ,
  dziś 11 czerwca przeczytalam że ” układ Saturna i Urana ” sprzyja finansom i zdarza sie raz na sto lat ?
  co to znaczy ?

  • admin pisze:

   To znaczy że do połowy sierpnia energia jaką emituje ten układ planet będzie nas wspierać we wszelkich działaniach związanych z finansami. Dlatego warto w tym czasie szukać pracy, zmieniać na nową, zakładać własny biznes, prosić o podwyżkę itp.

 2. alina pisze:

  Prosze podaj mi najlepszy termin zabiegu chirurgicznego (lipiec)w okol.szczeki.
  Jest to b.wazne dla mnie poniewaz nie najlepiej znosze wszelka ingerencje chirurgiczna.
  Pozdrawiam Alina

  • admin pisze:

   Witaj Alino,
   Najlepiej poddawać sie operacji po pełni, kiedy Księżyc zmierza ku nowiu.
   Najlepsze dni to:od 25 czerwca do 8.lipca.a potem od 24lipca do4 sierpnia.
   Pozdrawiam

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™