Website Survey

Aktualna faza Księżyca od 1 do 7.10.

Witajcie kochani 🙂

Nadchodzący tydzień upłynie nam w ubywającym Księżycu. Tak więc opadną emocje i poprawi się nasza koncentracja, aura sprzyja też nauce. Jeśli macie plany aby poszerzyć wiedzę to właśnie teraz jest dobry czas. Osoby chcące się odchudzić mogą zaczynać , Księżyc wspomoże. Poza tym przychodzi czas na uczucia i miłe znajomości. Bądźcie więc otwarci na ludzi i nowe sytuacje. W magii ogólnie czas na rytuały związane z pozbywaniem się, uwalnianiem, żegnaniem. Osoby szukające pracy będą miały dobry czas od poniedziałku do czwartku włącznie. Najbliższy nów 15.10.o godz.14.04.

Poniedziałek przywita nas dobrą energią. Dlatego uporacie się dziś z każdym wyzwaniem i problemem, nawet w zwiększonej dawce. Wykorzystajcie ten  dobry czas także na poprawienie swojej kondycji , skończcie z nałogami , zadbajcie o zdrową dietę. Niektórzy z Was powinni koniecznie zrobić badania i udać się do specjalisty. Dzisiejszy dzień sprzyja również zdobywaniu wiedzy. A może tak zrobicie coś dla swojego domu? Porządki i upiększenie aby było przyjemniej ? 🙂 Wtorek namawia do zajęcia się rachunkami, do planowania wydatków, w biznesie do cięcia kosztów. Pomyślny dzień na odzyskiwanie długów. Bardzo dobry dzień na randki, spotkania, planowanie wspólnej przyszłości. Poszukujący pracy mogą dziś ją znaleźć. We środę będziecie bardzo troskliwi i wyrozumiali. Przełoży się to na dobre relacje w pracy i w domu. Dzisiejsza aura wzmocni Wasze postanowienia w sprawie zmiany złych nawyków oraz w uporządkowaniu domu i własnego wnętrza. Osoby które czują się pogubione, zestresowane mogą wykorzystać ten dzień wyjątkowo. Porządki w domu, wyrzucenie niepotrzebnych rzeczy bardzo pomagają w poprawieniu samopoczucia, odnalezieniu się w trudnych momentach  i podejmowaniu decyzji. Wypróbowałam to i polecam 🙂 Czwartkowy chaos i wibracja dnia postawi Was w sytuacjach kiedy trzeba będzie coś zmienić lub podjąć ważną decyzję. W biznesie sprzyjający czas na zlecania reklam i szukania nowych pracowników. Dzisiejszy dzień sprzyja poznawaniu ludzi, więc także osobom szukającym pracy, robieniu porządków i podejmowaniu samodzielnych decyzji. Odchudzający się muszą pamiętać o diecie, możecie mieć dziś kryzys, uważajcie na słodycze. Po południu Wenus zaprosi wszystkich do odprężenia w miłym towarzystwie. Jeśli  będzie sprzyjać pogoda wybierzcie się kochani na spacer zamiast ślęczeć przed kompem albo telewizorem. Piątek z wibracją dwa będzie sprzyjał podpisywaniu wszelkich umów i  spotkaniom biznesowym. Uda się nawiązać owocną współpracę na dłuższy czas. Rano może być trochę nerwowo ale mimo tego uda się załatwić wiele spraw i uporać z obowiązkami. Niektórzy zapiszą się na interesujące kursy, inni zabiorą za porządki i przemeblowanie mieszkania, inni wyjadą na weekend. Wieczorem przyjdzie aura randek i miłych spotkań w realu i Internecie. W sobotę Księżyc w znaku Bliźniąt sprawi że będziecie mieli ochotę na naukę i podróże. Nawiążecie nowe znajomości i będziecie mieć wspaniałe pomysły. Do tego wszyscy będziemy w dobrym nastroju, chętni do współpracy i pomocy. Dzisiejszy dzień sprzyja medytacji i magii. Możecie palić różowe świeczki na przywołanie miłości. Niedziela to wybitnie dzień dobroci, miłości i cierpliwości wobec bliskich. Wykorzystajcie kochani tę dobrą aurę na poprawienie relacji, nie warto tracić czasu na kłótnie, tzw. ciche dni, życie jest zbyt krótkie na niedojrzałe zachowania… wyciągnijcie pierwsi rękę na zgodę… Zawarty dziś ślub wróży długi i szczęśliwy związek. Seks w niedzielę będzie namiętny i wyjątkowy.

Życzę wszystkim bardzo udanego tygodnia bez zmartwień i przykrych niespodzianek 🙂

Podczas Pustego kursu Księżyca unikajcie ważnych decyzji życiowych, podpisywania umów, zaczynania czegokolwiek, robienia większych zakupów, te dni to:

  • 2 października od godz.0.33 do 1.27
  • 4 października od godz.9.45 do13.48
  • 5 października od godz.7.10 do 2.46

Najlepsze dni na sprawy finansowe w październiku: 1, 2, 7, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 24, 29, 30, 31.

Niepomyślne dni, unikajcie podejmowania ważnych decyzji finansowych w dniach: 3, 4, 5, 8, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 25, 27.

Źródło- Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w październiku pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™