Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 02.do 08.01.

Witajcie w pierwszym tygodniu Nowego Roku 🙂

Pierwszy tydzień roku będzie sprzyjał sprawom rodzinnym , spotkaniom towarzyskim, randkom, uporządkowaniu spraw z przeszłości, dbałości o zdrowie i kondycję po świątecznym folgowaniu :). Wszystkiemu sprostacie bo towarzyszyć Wam będzie dobry nastrój, tylko nieliczne chwile mogą być nerwowe. Przypominam że za tydzień a dokładnie 9.01 o godz.8.31 będzie pełnia Księżyca.

W poniedziałek przed południem może być trochę nerwowo ale po południu wszystko się uspokoi. Aby wyrzucić emocje można się zabrać do pracy fizycznej lub pójść na spacer. Dzień sprzyjający rodzinie, pracom domowym i ruchowi na świeżym powietrzu. Pomimo wibracji dobrej dla finansów 2 styczeń nie będzie pomyślny do podejmowania ważnych decyzji finansowych. We wtorek Księżyc będzie przebywał w znaku Byka, który sprzyja zarabianiu i dobrej współpracy więc szybko będzie można uporać się ze sprawami zawodowymi. Po południu aura sprzyjać będzie porządkowaniu, medytacjom oraz rytuałom na miłość i zgodę, palcie różowe świece. Środa będzie wysoce energetycznym, wspaniałym dniem dla biznesu, zdobywaniu nowych umiejętności, pracy i miłości. Podejmowanie decyzji czy podpisywanie umów lub pomysł na nowy biznes będą bardzo korzystne. W takim dniu łatwiej będzie uporządkować swoje życie i pozbywać się uciążliwych nałogów i niedobrych przyzwyczajeń. A skoro przybędzie dużo pozytywnej energii to warto podzielić się nią z innymi :). Czwartek do południa wykorzystajcie do załatwiania ważnych, pilnych spraw i do nauki dopóki Księżyc będzie jeszcze  w znaku Byka. Po południu pod wpływem Bliźniąt będziecie bardziej rozrywkowi. Poświęcicie czas na zakupy, spotkania, randki, możecie poznać kogoś bardzo interesującego. Wibracja dnia sprzyjać będzie zawarciu z kimś zgody. Dla osób stawiających karty dobra aura na wyraziste interpretacje. Dzień niekorzystny dla podejmowania ryzyka w finansach i biznesie. Piątek i wibracja trzy sprawi, że będzie dopisywał Wam dobry humor i kreatywność. Może się zdarzyć też jakaś niezwykła sytuacja. W pracy uporacie się bez problemu z obowiązkami ale myślami będziecie już na popołudniowych zakupach, spotkaniach, randkach i innych przyjemnościach. Jedynie biznesmeni będą zastanawiać się nad strategią i organizacją pracy. Sobota to wybitnie przyjemny dzień, w którym jedynym tematem będą przyjemności. Dla jednych spotkania towarzyskie, kino, teatr, dla innych czytanie książek …no cóż taka bardzo przyjemna aura 🙂 Jeśli chcecie się z kimś pogodzić… bardzo dobry dzień. Unikajcie ryzyka w biznesowych sprawach. Niedzielna wibracja pięć sprawi że będziemy tryskać dobrymi pomysłami. Przyjdzie też refleksja, warto będzie pomedytować i zrobić rytuał na poprawę finansów. Dzień sprzyjający trosce o bliskich i rozmowom z nimi. Warto podejmować nawet trudniejsze tematy.

Pusty kurs Księżyca, w którym nie należy podejmować istotnych decyzji, podpisywać umów, zaczynać czegokolwiek, nawet robić większych zakupów. Najlepiej zadbać o zdrowie, odpocząć i wyciszyć się. 2.01 od godz.21.08 do 23.17; 5.01 od godz.9.47 do 11.45; 7.01 od godz.20.53 do 22.06.

Dla osób zajmujących się biznesem wykaz korzystnych i niekorzystnych dni w styczniu.

Korzystne dni; 3, 4,7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 21, 22, 25, 28, 29, 30.

Niekorzystne dni; 2, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 27. – W te dni nie można podpisywać umów i podejmować jakichkolwiek ważnych decyzji finansowych.

Osoby zajmujące się biznesem zapraszam do przeczytania niezwykle interesującego artykułu pani Izabelli Podlaskiej w tygodniku „Gwiazdy Mówią”nr.1 z 1.01.2012r., z którego zaczerpnęłam informacje do wpisu. Artykuł „Rozkręcaj interesy” poświęcony biznesowi można znaleźć także w internecie.

Życzę Wam Kochani baardzo udanego tygodnia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
8 komentarzy
 1. NatalieAnne pisze:

  Jak zawsze dziękuję! 🙂

 2. misiek pisze:

  witam serdecznie pisze z takim zapytaniem straciłem dziewczynę która bardzo kocham i dostałem od znajomych wzór na talizman który ma mi pomóż w odzyskaniu dawnej miłości do którego potrzebny jest papier pergaminowy atrament czerwony atrament czarny zielony woreczek z bawełny i kamień magnetyczny wszystko ju tylko mam mały problem kiedy to zrobić ktoś mówił ze w patek jest dobrze inni znowu ze w pełnie księżyca ale teraz pełnia wypada dziś albo 25 lutego a czy ja np moge zrobić to wszystko jak przybywa księżyca np 8 lutego to jest piątek ???

  • admin pisze:

   Witaj,
   Jeśli mam być szczera to nie popieram majstrowania przy czyjejś energii, ingerowania w czyimś świecie… z mojego doświadczenia to jest złe, na dobre to nikomu nie wychodzi.
   Jeśli nawet uda Ci się przyciągnąć dziewczynę, to za jakiś czas może się to obrócić przeciw waszej relacji. Miałam takie wypadki, trzeba było potem wszystko odkręcać. Ale mogę powiedzieć… najsilniej działa energia pełni Księżyca, kiedy rośnie jest nieco mniejsza ale też można wykonywać rytuały, dzięki którym czegoś nam przybywa. Magię miłosną wykonuje się w piątki. Jednak zanim to zrobisz naprawdę zastanów się… albo porozmawiaj z dziewczyną. Jeśli ona nie chce, daj sobie spokój… po co ściągać sobie i jej na głowę problemy?

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™