Website Survey

Aktualna faza Księżyca 28.01 do 3.02.

Witajcie kochani, życzę Wam udanego tygodnia 🙂

Dziś pełnia, cudowny czas energii… Nadchodzący tydzień upłynie nam jeszcze w dobrej aurze, energia księżycowa nie opuści nas, dlatego będziemy mieli dobry nastrój i siły do obowiązków. Wykorzystajcie dobry czas do trudniejszych zadań. Dla zainteresowanych fazami Księżyca, najbliższy nów będzie 10.02. o godz. 8.21.

Poniedziałek będzie dniem intuicji, nauki, randek, inspiracji artystycznych, udanych zakupów i zabiegów kosmetyczno-fryzjerskich. Jedyne czego trzeba unikać, to wdawania się w sprzeczki i kłótnie, niestety możemy być do tego skłonni. Dobra, energetyczna aura  sprawi, że to do czego się zabierzemy uda się wykonać, dodatkowo możemy dzięki dobrej intuicji wpaść na dobre pomysły. Pozytywne nastawienie do ludzi ułatwi wspólną pracę i bardzo ociepli spotkania osobiste. Wtorek to dzień nauki , załatwiania spraw w urzędach, podróży i kosmetyki. Co prawda dzisiejsza aura nie sprzyja miłym kontaktom, ludzie będą nerwowi i niecierpliwi ale za to pojawią się możliwości rozwikłania trudnych spraw. Przy okazji będzie można się czegoś nauczyć. W magii dzień palenia świec na poprawienie finansów. Pewnie zdziwi Was że w ubywającym Księżycu… czasem można, dziś jest sprzyjająca aura. Środa, energetyczny dzień porządków zarówno w firmach (rachunki) jak i w domach. Księżyc sprzyja załatwianiu wszelkich spraw urzędowych, można dziś ubiegać się o kredyt. Poza tym kolejny  niekorzystny dzień do spraw osobistych. Zamiast więc drążyć kłopotliwe tematy i wprowadzać nerwową atmosferę lepiej poświęcić czas na sport lub kosmetykę, ewentualnie zrobić coś, co ociepli atmosferę. Kto wybiera się w podróż, wspaniale, będzie szczęśliwa. Czwartek może mieć nieco trudniejszą aurę, dlatego unikajcie dyskusji i drażliwych tematów. Najlepiej zająć się swoimi obowiązkami. W biznesie raczej planowanie niż konkretne działania. Bardzo dobra aura do randek, poświęcania czasu bliskim oraz zawierania małżeństw. Małżeństwa zawarte dziś będą naprawdę szczęśliwe. Niektórym może się poszczęścić w grach liczbowych. Świetna aura na seks. Osoby stawiające karty będą miały dobry dzień. Piątkowa aura doda nam wigoru, wszelkie sprawy, decyzje  i obowiązki uda się załatwić bardzo sprawnie. Poza tym ten dzień będzie sprzyjał podróżom, randkom, wygranym oraz zawieraniu małżeństw. Będziecie bardziej skupieni na sprawach osobistych niż zawodowych. W magii czas na rytuały dotyczące zgody i miłości. Sobota to typowy dzień relaksu i wypoczynku. Mogą dodatkowo wpaść do głowy dobre pomysły. Można pokusić się o zagranie w jakąś grę liczbową. Poza tym Księżyc  doda wigoru, więc można spodziewać się namiętności w sypialniach, udanych randek i sportowych wyczynów. Niedziela będzie się różnić od soboty trochę trudniejszą aurą. Dlatego starajcie się nie dyskutować na drażliwe tematy, schodzić z drogi cholerykom i zrobić sobie jakąś przyjemność. Dobry czas na medytacje i podróże.

Podczas pustego kursu Księżyca nie podejmujcie żadnych ważnych decyzji ani niczego nie zaczynajcie, ponieważ niewiele wyjdzie z tych działań.

Te dni to: 28-29.01. od godz.18.00. do 0.28.,

31.01.od godz.3.00. do 7.37.,

2.02.od godz.2.04. do 13.03.

Najlepsze dni w styczniu:

Złe dni, nie podejmuj żadnych ważnych decyzji :   28, 29, 30, 31.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™