Website Survey

Aktalne fazy Ksieżyca od 30.01.do 5.02.

Witajcie Kochani 🙂

Królowa Buław

Królowa Buław

Czeka nas bardzo energetyczny tydzień bo Księżyc jest w fazie rosnącej. Warto więc będzie zabrać się za wszystkie zaległe, pilne, trudne i  ważne sprawy bo bez trudu uda się z nimi uporać. Do środy macie czas na zbieranie sił i podejmowanie decyzji a od czwartku na sprawną realizację. Jak pisałam jesteśmy w rosnącej fazie Księżyca, pełnia nastąpi  07.02. o godz.22.55.

Poniedziałek to pomyślny dzień na ważne biznesowe spotkania i wszelkie sprawy zawodowe. Będzie także udanym dniem, w którym przypomnicie sobie o zaległych sprawach i wszystko nadrobicie, ponieważ Księżyc będzie w korzystnej koniunkcji z Jowiszem co owocuje wyostrzoną intuicją. W magii dobry dzień na  palenie różowych świec w intencji zgody i miłości. Wtorek z wibracją jeden przyniesie energię, w której łatwo pozałatwiasz ważne sprawy, uporasz się z nauką, możesz podpisywać ważne umowy, możesz też rozpocząć  kurację odchudzającą. Udadzą się  podróże i zakupy a osoby samotne mogą  pozawierać nowe znajomości. W magii dzień rytuałów na powodzenie finansowe, dobrze będzie założyć jakieś złote ozdoby by przyciągnąć pieniądze. Po południu przyda się zadbać o kondycję więc wizyta na basenie nie zaszkodzi. Środa i Księżyc w znaku Byka sprzyjać będzie wszelkim inwestycjom. Poza tym tego dnia będzie aura pracy i kwestii z nią związanych. Od rana więc rozmawiajcie o pieniądzach, możecie negocjować ceny lub podwyżki. Dla osób pracujących w reklamie wiele inspiracji i dobrych pomysłów.  Postarajcie się dziś przekazywać sobie tylko pozytywną energię 🙂  Czwartek i Księżyc w znaku Bliźniąt będzie sprzyjał sprawom urzędowym, naradom, nauce i nowym biznesowym spotkaniom.  Będziecie bardzo rozmowniJ Spróbujcie zmienić decyzje w sprawach, które nie przyniosą sukcesu. W magii wspaniały dzień na wróżby z kart Tarota. Piątkowa aura uwolni nas od rutyny i nudy,  będziemy  bardziej kreatywni co pozwoli spędzić dzień ciekawiej. Z przyjemnością  pomożemy innym. Udadzą się randki,  zakupy, zaplanowane podróże. Jedynie w finansach bądźcie ostrożni nie warto ryzykować. Po południu możecie być trochę nerwowi. W sobotę Księżyc będzie od rana w znaku Raka więc  dzień sprzyja miłej atmosferze, odpoczynkowi, sztuce  i wprowadzeniu do wszystkich relacji  zgody, empatii, miłości i dobrej aury. Wykorzystajcie tak dobry czas do wyjaśniania zawiłych spraw, pogodzeniu się z kimś, naprawiania waszych relacji, wprowadzeniu w nie zgody i miłości. Nie warto żyć w negatywnych emocjach, szkoda na nie zdrowia i czasu. Wieczorem można zrobić sobie oczyszczającą kąpiel z dodatkiem soli aby oczyścić sobie aurę. Niedziela jest kolejnym dobrym dniem pod wpływem Księżyca w Raku, czas więc na rodzinę, udane randki, odpoczynek, hobby, cokolwiek chcecie aby zregenerować siły. To także dzień dobrych pomysłów. Postarajcie się aby dziś nie być samotnym. W magicznym kalendarzu dziś dzień na rytuały ochronne dla domu.

Życzę wszystkim wyjątkowo udanego tygodnia 🙂

Pusty kurs Księżyca, w którym nie należy podejmować ważnych decyzji, podpisywać umów, zaczynać czegokolwiek. Trzeba zadbać o spokój i regenerację sił. W tym tygodniu będzie to bardzo krótki czas. 30.01. od godz.7.00.-7.29., 1.02. od godz. 20.07-20.16.,4.02. od godz.6.07- 7.05.

Najlepsze dni  na sprawy finansowe w lutym;  1, 2, 4, 6, 13, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29.

Dni, w których należy unikać podejmowania ważnych decyzji w lutym; 3, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 19, 21, 22, 23.

Dane o korzystnych i niekorzystnych dniach w finansach zaczerpnęłam z  artykułu  tygodnika Gwiazdy Mówią,,Biznes w lutym” pani Izabelli Podlaskiej.

Informacje o fazach Księżyca są również z tygodnika Gwiazdy Mówią.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. NatalieAnne pisze:

    Dziękować, dziękować jak zawsze :))

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™