Website Survey

Dwadzieścia dwa Wielkie Arkana na stronie

mała karta cesarzowaWitam 🙂

Właśnie zakończyłam pracę nad interpretacją Wielkich Arkanów. Zainteresowanych zapraszam do czytania. Starałam się jak najsolidniej opisać karty, korzystałam jak zwykle z własnego doświadczenia i kilku źródeł min. z książki pani Alicji Chrzanowskiej i Andrzeja Załęskiego ,,Tarot a zdrowie”- wspaniała publikacja ze szczegółowym opisem schorzeń i kart które je symbolizują. Wielkie Arkany mogą nie tylko posłużyć jako karty do wróżenia, mają tak bogatą symbolikę że czasem warto poczytać ich znaczenie aby zastanowić się nad swoim życiem.

W najbliższym czasie strona o Wielkich Arkanach będzie ulepszona technicznie, (skrócona) żeby  było łatwiej ją przeglądać.

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
4 komentarze
  • admin pisze:

   Określenie czasu to dość złożona kwestia,różne źródła podają różne sposoby. Ogólnie Małe Arkany to pory roku;buławy- wiosna,puchary lato,denary jesień a miecze zima.Alicja Chrzanowska twierdzi że denary to zima a miecze jesień. Wielkie Arkany oznaczają dłuższe okresy;Księżyc to miesiąc,Wisielec i Mag rok,Kapłanka i Świat 2 lata.Słońce lato,Cesarzowa wiosna a Gwiazda Boże Narodzenie.Najprościej przed rozłożeniem kart okreslić na jaki okres czasu ma być wróżba.Albo zadać konkretne pytanie kartom i wyciągnąć jedną kartę, wtedy np 7denarów będzie oznaczać okres 7 miesięcy bo to czas oczekiwania a 8 buław będzie oznaczać 8 tygodni bo to karta szybkości.Musisz włączyć intuicję i patrzeć na blotki.Buławy mogą oznaczać też tygodnie, miecze miesiące a denary lata.To tak w skrócie:) Postaram się napisać wpis na temat czasu.

 1. L. pisze:

  A Diabeł? Jaki okres czasu? No i co z Głupcem?

  • admin pisze:

   Wyraźnie jest napisane we wpisie czas w Tarocie, czytaj uważnie:) Diabeł jest w znaku Koziorożca czyli okres 22.12-19.01,a Głupiec w znaku Wodnika,czyli od 20.01-18.02.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™